بیت ارز
تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰۰ میلیون نفر وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده‌اند

تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰۰ میلیون نفر وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده‌اند

آخرین ویرایش «معیار جهانی دارایی‌های رمزنگاری‌شده» که دانشگاه کمبریج آن را منتشر کرده است، نشان می‌دهد که تعداد کاربران ارزهای دیجیتال با رشدی ۳ برابری، از ۳۵ میلیون در سال ۲۰۱۸، به ۱۰۱ میلیون در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ رسیده است.

بهگزارش کریپتوپوتیتو، این سومین نسخه از معیار جهانی دارایی‌های رمزنگاری‌شده است. از جمله نکات برجسته این این گزارش می‌توان به رشد حدود ۲۰۰ درصدی تعداد کاربران ارزهای دیجیتال در دو سال گذشته اشاره کرد. مطالعه جامع بازار دارایی دیجیتال که دانشگاه کمبریج آن را انجام داده است، نشان می‌دهد که رشد سالانه در همه بخش‌ها تنزل پیدا کرده و به ۲۱٪ در سال ۲۰۱۹ رسیده است. این در حالی است که در سال ۲۰۱۸ این میزان ۵۷٪ بود.

آخرین ویرایش گزارش مذکور که با همکاری دانشگاه کمبریج و مرکز امور مالی جایگزین (Centre for Alternative Finance) منتشر شده است، خبر از جهش ۱۸۹ درصدی تعداد کاربران ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۸ می‌دهد.

در سال 2020 بیش از 100 میلیون نفر وارد حوزه ارزهای دیجیتال شدند
رشد ۱۸۹ درصدی تعداد کاربران ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۸

بررسی‌ها نشان می‌دهد که تا سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، چیزی در حدود ۱۰۱ میلیون کاربر یکتا برای استفاده از بیت کوین و سایر دارایی‌های رمزنگاری‌شده در پلتفرم‌های ارائه‌دهنده چنین خدماتی ثبت‌نام کرده‌اند. این ارائه‌دهندگان خدمت اغلب پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال و کیف پول‌ها بوده‌اند. گفتنی است ۱۹۱ میلیون حساب کاربری برای این کاربران جدید ثبت شده است. در این گزارش آمده است:

دومین [نسخه] معیار دارایی‌های رمزنگاری‌شده که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، تعداد کاربران ارزهای دیجیتال در جهان را که احراز هویت شده‌اند، حدود ۳۵ میلیون نفر برآورد کرده بود.

دانشگاه کمبریج این رشد فوق‌العاده سریع را با استفاده از آمار جمعیت‌شناختی استفاده از ارزهای دیجیتال توضیح می‌دهد:

این افزایش ۱۸۹ درصدی در کاربران را می‌توان با تعداد حساب‌ها (که خود ۳۷٪ بیشتر شده‌اند) و افزایش ارتباط سیستماتیک حساب‌ها با هویت‌های افراد واقعی، توجیه کرد. این مسئله این امکان را فراهم می‌کند که برآوردمان از حداقل تعداد کاربران که با حساب‌ها و هر ارائه‌دهنده‌های خدمات [در این حوزه] مرتبط هستند را افزایش دهیم.

این گزارش عنوان می‌کند که نه‌تنها تحقیقات آنها، بلکه مطالعاتی که مرجع راهبرد امور مالی انگلستان نیز انجام داده است چنین افزایشی را نشان می‌دهد. تحقیقات مرجع راهبرد امور مالی انگلستان افزایش ۷۸ درصدی را در مقایسه با سال ۲۰۱۹ در زمینه مالکیت دارایی‌های رمزنگاری‌شده در میان افراد در سطح جهان نشان می‌دهد.

در این گزارش آمده است که علیرغم افزایش زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و حرفه‌ای‌تر شدن آنها برای استفاده مؤسسات سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران خرد بیشترین سهم در این حوزه را در اختیار دارند.

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت