دریافت اپلیکیشن

توکن ساز چیست و چگونه کار می کند؟

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

یک مولد توکن فرآیند توکن سازی را از طریق اتوماسیون ساده می کند و در عین حال توکنومیک های سفارشی را یکپارچه می کند و از حریم خصوصی اطمینان می دهد.

مولدهای توکن فرآیند ایجاد توکن را با توابع خودکار کشیدن و رها کردن ساده می‌کنند و موانعی را برای توکن‌سازی که علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با دانش برنامه‌نویسی اندک یا بدون دانش با آن مواجه هستند، از بین می‌برند.

توکن ها نشان دهنده ابزار یا دارایی های خاص هستند. توکن سازی به طور موثر چیزی با ارزش را به یک توکن دیجیتال تبدیل می کند که برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین می توانند به طور موثر از آن استفاده کنند. بسته به ابزار مورد نظر فرد، توکن ها می توانند دارایی های مشهود یا نامشهود را نشان دهند.

دارایی های مشهود آنهایی هستند که اشکال فیزیکی دارند، مانند املاک و مستغلات، آثار هنری فیزیکی یا طلا. از سوی دیگر، دارایی های نامشهود ممکن است به مواردی مانند مجوز، حقوق مالکیت، امتیاز وفاداری یا حق رای اشاره داشته باشد.

توسعه دهندگان به طور سنتی توکن ها را با نوشتن کد در یک زبان برنامه نویسی ایجاد می کنند که پروتکل خاص بتواند آن را درک کند. ایجاد یک توکن ERC-20 بر روی بلاک چین اتریومبه عنوان مثال، یکی باید مشخصات منحصربه‌فرد توکن را تعیین کند، قرارداد هوشمند را کدگذاری کند، توکن را آزمایش کند و کد منبع آن را تأیید کند.

مراحل تولید توکن با استفاده از ژنراتورهای توکن

نیازی به گفتن نیست که برای درک موفقیت آمیز (و پیاده سازی) نحوه ایجاد توکن های دیجیتال به دانش فنی زیادی نیاز است. با این حال، با یک ابزار تولید توکن، می توان همان توکن ERC-20 را در کمتر از 10 دقیقه ایجاد کرد — و با کدگذاری صفر

برای مثال، در CoinTool، باید آنها را متصل کنید کیف پول ارز دیجیتال به برنامه و شروع به ایجاد یک توکن در بلاک چین مورد نظر خود. ویژگی‌ها را می‌توان از طریق یک سری مراحل ساده، مانند تعیین نام توکن و عرضه توکن، و همچنین افزودن ویژگی‌ها و مکانیسم‌هایی برای برش و رایت اضافه کرد.

ادامه خبر

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب