بیت ارز
رشد سریع قیمت بیت کوین

رشد سریع قیمت بیت کوین

از روز گذشته تا به اینجا‌، بیت کوین جهشی قابل‌توجه را ثبت کرده است. پادشاه ارزهای دیجیتال توانست از ۱۱,۴۷۷ دلار به ۱۱,۸۳۹ دلار برسد. کمی بعد شاهد اصلاحی جزئی در نمودار بودیم و در حال حاضر نیز هر واحد بیت کوین در محدوده ۱۱,۷۵۰ دلار معامله می‌شود.

کیتی استاکتون (Katie Stockton)، تحلیل‌گر شرکت فِیرلید استراتژیز (Fairlead Strategies)، ضمن اشاره به این مسئله که بیت کوین روز یکشنبه و با جهش به بالای یک میانگین متحرک مهم، روند صعودی خود را آغاز کرد، گفت:

این ارز دیجیتال پس از جهش به بالای میانگین متحرک ۵۰ روزه در فاز تثبیت قرار داشت. احتمال یک جهش کوتاه‌مدت در روند صعودی میان‌مدت وجود دارد. این مسئله نشان می‌دهد که یک فاز انباشت راه را برای رسیدن دوباره به اوج ماه اوت (مرداد) هموار می‌کند.

جان ویلاک (John Willock)، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی تریتوم (Tritum)،‌ در اظهارنظر اخیر خود پیش‌بینی کرد که به‌زودی قیمت بیت کوین از ۱۲,۰۰۰ دلار عبور می‌کند. او در ادامه افزود:

قطعا در آینده نزدیک به ۱۲,۰۰۰ دلار می‌رسیم. پیش‌بینی می‌شود که تأثیرات بالقوه محرک‌های مالی آمریکا باعث افزایش بیش از پیش قیمت در دارایی‌هایی پوششی مانند طلا و بیت کوین شود. این دارایی‌های عموما به‌عنوان سرپناه امن سرمایه‌ها شناخته می‌شود.

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت