بیت ارز
سقوط ۸هزاردلاری ارزش بیت‌کوین در چند ساعت

سقوط ۸هزاردلاری ارزش بیت‌کوین در چند ساعت

ابراز نگرانی ایلان ماسک خریدار بزرگ بیت کوین و مالک تسلا در مورد افزایش قیمت زیاد و بسیار سریع بیت کوین باعث شد ۸۰۰۰ دلار از ارزش این ارز مجازی طی تنها چند ساعت پایین بیاید.

– اخبار اقتصادی –
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از بلومبرگ، استقبال ایلان ماسک از بیت کوین در اوایل همین ماه باعث افزایش 50درصدی ارزش این ارز مجازی تا 58 هزار دلار شد و عکس العمل سرد او در این هفته ارزش آن را پایین آورد.
جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
ارزش بیت کوین پس از یک سقوط 17درصدی در روز دوشنبه، 5.6 درصد کاهش یافته است. پس از ابراز نگرانی ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد دنیا در مورد افزایش قیمت زیاد و بسیار سریع بیت کوین، این ارز مجازی به زیر 50 هزار دلار رسید و طی تنها چند ساعت 8000 دلار از ارزش خود را از دست داد.
متی گرینسپن، مؤسس کوانتوم ایکانامیکس و متخصص سرمایه گذاری و تحلیل بازار با مقایسه تأثیر ماسک بر قیمت بیت کوین نسبت به وارن بوفی، گفت ایلان ماسک و اظهاراتش تأثیری خارق العاده بر قیمت های بازار دارند.
حتی میلیاردرهای دیگر هم در مورد سخنان ماسک اظهار نظر کرده اند، بیل گیتس مؤسس شرکت مایکروسافت در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که از طرفداران بیت کوین نیست، هم به خاطر مسائل محیط زیستی و مصرف بالای انرژی برای تولید این ارز مجازی و هم به خاطر سرمایه گذاران شخصی.
وی گفت: «ایلان پول زیادی دارد و انسان پیچیده ای است بنابراین من نگران این نیستم که بیت کوین اتفاقی بالا و پایین برود. من نسبت به بیت کوین خوش بین نیستم و عقیده دارم اگر به اندازه ایلان ماسک پول ندارید باید مراقب باشید».
قیمت بیت کوین از 58هزار دلار عبور کرد
ایلان ماسک: سرمایه گذاری در بیت کوین بهتر از نگهداری پول نقد است
بزرگترین ارز مجازی دنیا موفقیت چشمگیری طی ماه جاری داشته است که نتیجه سرمایه گذاری بالای …

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت