بیت ارز
قیمت بیت کوین ، 65.000 دلار!

قیمت بیت کوین ، 65.000 دلار!

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، سرمایه‌گذار سرشناس می‌گوید که کمیابی و عرضه محدود بیت کوین در کنار هجوم خریداران جدید به بازار آن باعث می‌شود که قیمت این ارز دیجیتال در آینده‌ای نزدیک به ۶۵ هزار دلار برسد.

 نوواگراتز در پاسخ به توییت میسی ویلیامز (Maisie Williams)، بازیگر پرآوازه سریال بازی تاج‌وتخت نوشت که هرگز در خرید بیت کوین تعلل نکند.

گفتنی است روز گذشته، ویلیامز با انتشار یک نظرسنجی در توییتر خود از دنبال‌کنندگانش پرسید که آیا بهتر است در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند یا خیر. در لحظه نگارش این مطلب، ۴۷ درصد یا حدوداً ۷۵۰ هزار نفر از پاسخ‌دهندگان با انتخاب گزینه آری به او توصیه کرده‌اند که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

توییت ویلیامز به‌سرعت در کانون توجه بسیاری از کاربران معروف توییتر از جمله ایلان ماسک قرار گرفت.

نووگراتز ذیل توییت ویلیامز نوشته است:

من دیشب در قیمت ۱۵ هزار دلار باز هم دست به خریدبیت کوین زدم. شک ندارم که قیمت آن به ۲۰ هزار و حتی ۶۵ هزار دلار خواهد رسید.

نووگراتز در ادامه نوشت:

اثر شبکه‌ای به‌سرعت در حال گسترش است. موج جدیدی از خریداران در حال ورود به بازار بیت کوین هستند و از سویی دیگر همه می‌دانیم که عرضه بیت کوین محدود است. الان وقت مناسبی برای خرید بیت کوین است، بنابراین پاسخ من مثبت است و توصیه می‌کنم هرچه زودتر دست‌به‌کار شوید و در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید.

بیت ارز ، خرید و فروش ارز دیجیتال

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت