بیت ارز
قیمت بیت کوین دوباره رکورد تاریخی را جابه‌جا کرد؛ 41,۰۰۰ دلار!

قیمت بیت کوین دوباره رکورد تاریخی را جابه‌جا کرد؛ 41,۰۰۰ دلار!

در ادامه نوسانات خارق‌العاده خود در سال ۲۰۲۱، ساعاتی پیش با عبور از 41,۰۰۰ دلار توانست رکورد تازه‌ای ثبت کند.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با جهشی 8 درصدی، توانست تا 41.600 دلار اوج بگیرد. این جهش پس از آن رخ داد که بیت کوین موفق شد با قدرت از 40,۰۰۰ دلار عبور کند. 

طی پنج روز ابتدایی سال ۲۰۲۱، بیت کوین با صعودی 9,۰۰۰ دلاری، ۲۵.۱ درصد رشد کرد. به‌گفته بسیاری از کارشناسان، سناریوی طلای دیجیتال بیت کوین و ورود سیلی از سرمایه از طرف سرمایه‌گذاران نهادی از اصلی‌ترین دلایل رشد قیمت است.

نباید از نقش اتفاقات چند روز گذشته در آمریکا هم چشم‌پوشی کرد. شب گذشته طرفداران ترامپ در اعتراض به نتیجه انتخابات این کشور به ساختمان کنگره یورش بردند تا جلوی تأیید نتایج توسط نمایندگان را بگیرند.

بلاتکلیفی‌های کلان جهانی به‌صورت بالقوه می‌تواند باعث کاهش ارزش ارزهای رایج شود و این مسئله ممکن است بر جذابیت بیت کوین هم مؤثر باشد. به‌گفته کارشناسان،‌ یورش به ساختمان کنگره و کشته‌شدن دست‌کم ۴ نفر در درگیری‌های شب گذشته نمونه بارز بلاتکلیفی است.

ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر حدود 700 میلیارد دلار است؛ این یعنی ارزش بازار این ارز دیجیتال از شرکت‌هایی نظیر علی‌بابا هم بیشتر شده است.

همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، عرضه استیبل کوین‌ها هم بیشتر شده است. از شب سال نوی میلادی تا به امروز، عرضه تتر بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است و ارزش بازار آن هم به ۲۲.۱ میلیارد دلار رسیده است. میزان عرضه USDC هم از ابتدای ماه ژانویه تا به امروز بیش از ۱۰ درصد رشد کرده است و طبق داده‌های گلاسنود (Glassnode) در محدوده ۴.۳ میلیارد دلار قرار دارد.

بیت ارز ، خرید و فروش ارز دیجیتال

www.bitarz.net

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت