بیت ارز
مایکروسافت برنامه‌ای برای ورود به بازار بیت کوین ندارد!

مایکروسافت برنامه‌ای برای ورود به بازار بیت کوین ندارد!

بازگشت

به گفته برد اسمیت (Brad Smith)، مدیر عامل مایکروسافت، این شرکت به عنوان دومین شرکت بزرگ در ایالات متحده آمریکا، ظاهراً برنامه ای کوتاه مدت برای قرار دادن بیت کوین در ترازنامه مالی خود ندارد. در مصاحبه‌‌ای که اسمیت در 16 فوریه با جولیا چاترلی (Julia Chatterley) مجری و خبرنگار شبکه خبری CNN انجام داد، اشاره کرد که مایکروسافت هنوز هم ممکن است نظر خود را درباره سرمایه گذاری در بیت کوین تغییر دهد اما در حال حاضر چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

مدیر عامل مایکروسافت در پاسخ به این سوال که آیا مایکروسافت در حال بحث و برنامه ریزی برنامه‌های جدید برای متنوع سازی سیستم مالی شرکت با استفاده از ارزهای دیجیتال پس از سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری تسلا (Tesla) در بیت کوین است، وی گفت که از چنین بحث‌هایی اطلاع ندارد:

“من هیچ بحث و مکالمه جدیدی در مورد بیت کوین نشنیده‌ام. اما بگذارید این را بگویم که اگر سیاست سرمایه گذاری خود را در مورد بیت کوین، تغییر دهیم، شما خانم چاترلی اولین یا حداقل دومی شخصی خواهید بود که از آن مطلع خواهید شد.”

سرمایه بازار بیت کوین در حال افزایش است تا بتواند از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی پیشی بگیرد. همان طور که قبلا گزارش شده بود، اندکی پس از اعلام شرکت تسلا در رابطه با سرمایه گذاری عظیم در بیت کوین، ظرفیت بازار بیت کوین از سرمایه بازار تسلا عبور کرد.

به دنبال حرکت تاریخی بیت کوین برای ثبیت در بالای سطح 51 هزار دلار در 17 فوریه سال 2021، سرمایه بازار بیت کوین در زمان نگارش این خبر در حدود 948 میلیارد دلار است. بیت کوین برای رسیدن به سرمایه بازار مایکروسافت که در زمان انتشار مقاله در حدود 1.8 تریلیون دلار است، نیاز به دو برابر شدن ظرفیت بازار خود دارد.

منبع: Cointelegraph

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت