بیت ارز
مدیرعامل میکرواستراتژی بیت کوین را به بیش از 6900 شرکت اقتصادی معرفی کرد

مدیرعامل میکرواستراتژی بیت کوین را به بیش از 6900 شرکت اقتصادی معرفی کرد

کنفرانس مجازیMicroStrategy World  سال 2021 در حدود 22 هزار شرکت کننده را جمع کرد، اما این بیت کوین (BTC) بود که تمام حواس‌ها را به سمت خود برد. به نظر می‌رسد جنگ صلیبی مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل میکرواستراتژی برای رساندن انجیل بیت کوین به بیشتر کارآفرینان در سراسر جهان در حال رسیدن به نقطه مورد نظر وی است، هم اکنون هزاران نفر حاضرند پیام او را در کنفرانس‌های مختلف مجازی گوش دهند. در یک توییت در تاریخ 6 فوریه، تاجر مشهور فاش کرد که در طول این رویداد، سیلور چندین موضوع در مورد بیت کوین، از دیدگاه‌های حقوقی و مالی گرفته تا استراتژی شرکتی خود را مورد بحث قرار داد.

از این 22 هزار نفر ثبت نام شده، سیلور ادعا کرد که بیش از 8 هزار نفر به طور خاص در برنامه “بیت کوین برای شرکت‌ها” شرکت کرده‌اند. این بدان معناست که 6917 علاقه مند به شنیدن صحبت‌های سیلور در مورد بزرگترین رمز ارز در جهان و پتانسیل آن برای بازار بودند. این اعداد فقط کسانی را نشان می‌دهد که در جریان مستقیم شرکت کردند و کارآفرین به شمار می‌آیند. سیلور دسترسی به سخنرانی‌های خود در بیت کوین را برای همه علاقه مندان به بیت کوین آسان کرد. کتاب MicroStrategy’s Corporate و رویکرد آن به بیت کوین نیز برای مشاهده و تجزیه و تحلیل در دسترس است.

جاه طلبی‌های سیلور با این رویداد در سطح بالایی بود، اما پاسخ مخاطبان بیش از انتظارات او بود. حتی قبل از رویداد، مدیرعامل میکرواستراتژی از پاسخ غافلگیر کننده مخاطبان نیز خوشحال می‌شد. مایکل سیلور پس از یک سری خرید گسترده بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی شرکتی خود، در حلقه علاقه مندان به رمز ارز محبوب شد. آخرین اعلامیه اصلی وی مربوط به صدور 650 میلیون دلار اوراق برای خرید بیت کوین بود. این شرکت بدون توقف در حال خرید بیت کوین در بازه‌های مختلف می‌باشد.

اقدامات مایکل سیلور قطعا تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بیت کوین خواهد گذاشت. از نظر اقتصادی، خریدهای عظیم شرکت وی با چنین سرعتی، عدم تعادل در عرضه را ایجاد کرد که فشار رو به بالا را بر قیمت‌ها وارد می‌کند، زیرا بیت کوین کافی برای بقیه فعالان بازار وجود ندارد. به طور مشابه، میکرواستراتژی یک شرکت طوفانی بود که طی دو سه ماهه آخر سال 2020 وارد اکوسیستم بیت کوین شد و با توجه به حضور گسترده افراد در آخرین رویدادهای بیت کوین سیلور، به نظر می‌رسد که اشتیاق جدید وی به اکوسیستم بیت کوین چه با سرمایه گذاری مالی یا بدون آن، همچنان به این رمز ارز کمک خواهد کرد.

منبع: Cryptopotato

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت