بیت ارز
هاوینگ بعدی بیت کوین چه زمانی اتفاق میافتد؟

هاوینگ بعدی بیت کوین چه زمانی اتفاق میافتد؟

در یک تعریف ساده به رویدادنصف شدن پاداش استخراج بیت کوین اصطلاحا هاوینگ گفته میشود.

تقریبا هر چهارسال یکبار میزان تولید بیت کوین نصف میشود یعنی پاداش اهدایی به ماینرها برای اضافه کردن یک بلاک چین 50% کاهش پیدا میکند.

چرا هاوینگ اتفاق میافتد؟

هاوینگ توسط ساتوشی خالق بیت کوین با هدف کنترول تورم بیت کوین درست شده است . زمانیکه بیت کوین سال 2009 شروع به کار کرد، ماینرها در ازای هر بلوک 50 بیت کوین پاداش میگرفتند.

اولین بار سال 2012 این پاداش از 50 بیت کوین به 25 بیت کوین کاهش پیدا کرد و دومین بار در سال 2016 به 12.5 بیت کوین کاهش پیدا کرد و سومین بار امسال به 6.25 بیت کوین کاهش پیدا کرد.

چهارمین هاوینگ هم در سال 2024 اتفاق خواهد افتاد که به 3.125 بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد ، همواره استخراج همه بیت کوین ها تا سال 2140 طول خواهد کشید.

نکته مهم درباره این رویداد این است که هاوینگ بر قیمت بیت کوین تاثیر مثبت انجام میدهد.

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت