بیت ارز
ونزوئلا توسط بیت کوین با ایران و ترکیه معامله می‌کند

ونزوئلا توسط بیت کوین با ایران و ترکیه معامله می‌کند

گزارش‌های تازه حاکی از آن است که ونزوئلا برای پرداخت هزینه کالا و خدمات وارداتی از ایران و ترکیه،بیت کوین پرداخت می‌کند.

دولت مادورو به این ارز دیجیتال به‌عنوان یک راهکار پرداخت جایگزین نگاه می‌کند. گفته می‌شود که ونزوئلا از این ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های واردات کالا و خدمات از کشورهای ایران و ترکیه استفاده می‌کند.

خبرگزاری اسپانیایی ران‌ران (RunRUn) گزارش داده است که افزایش تحریم‌های آمریکا در قبال ونزوئلا یکی از عمده دلایلی است که ونزوئلا به استفادهاز ارزهای دیجیتال برای پرداخت‌های بین‌المللی روی ‌آورده است.

پیش‌تر، این کشور ارز دیجیتال مخصوص به خود را عرضه کرد که پترو (petro) نام داشت. پترو با استفاده از نفت ونزوئلا پشتوانه‌سازی می‌شود و به‌عنوان پاسخ این کشور در مقابل تحریم‌ها عرضه شده است.

بانک مرکزی ونزوئلا ادعا می‌کند که کمبود تقاضا برای بیت کوین‌های این کشور در بازارهای جهانی وجود ندارد.

برخی از منابع گزارش کرده‌اند که مادورو به‌تازگی «قانون ضد محاصره اقتصادی» را تصویب کرده است. این قانون به مقامات این کشور اجازه «ایجاد و استفاده» از «هرگونه مکانیزم مالی» را برای پرداخت می‌دهد. «دارایی‌های رمزنگاری‌شده و توکن‌های مبتنی بر بلاک چین» از جمله این مکانیزم‌ها هستند.

پیش‌تر نیز طارق العيسمی، وزیر دارایی و معاون رئیس‌جمهور ونزوئلا اعلام کرده بود که این کشور برنامه‌ای را برای ساخت سیستم پرداخت یارانه کشاورزی و اعطای وام آغاز کرده است. این سیستم با پشتوانه‌ای از دارایی‌های رمزنگاری‌شده نظیر پترو و دیگر توکن‌های بین‌المللی محبوب، کار خواهد کرد.

بیت ارز ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال

www.bitarz.net

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت