بیت ارز
پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا خبر خوشی برای بازارها نیست

پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا خبر خوشی برای بازارها نیست

مایکل نووگراتز، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) در اظهارنظر تازه خود اعلام کرده است که انتخاب دموکرات‌ها برای ریاست‌جمهوری آمریکابه‌نفع این کشور و به ضرر بازار است. این انتخابات در ماه نوامبر (آبان) برگزار خواهد شد.

 نووگراتز معتقد است که اگر جو بایدن و کامالا هریس (Kamala Harris) در رأس هرم قدرت آمریکا قرار بگیرند، بازارهای مالی با چالش مواجه خواهند شد. نووگراتز در مصاحبه خود با بلومبرگ گفت:

انتخاب بایدن و هریس، به همان اندازه که برای کشور [آمریکا] خوب است، به ضرر بازار است.

او ضمن اشاره به انتخاب بایدن به ریاست‌جمهوری و پس از آن انتخاب هریس به‌عنوان معاون وی، گفت که رسیدن هریس به این مقام رویکردی «بی‌طرفانه» را در مقابل وال استریت به همراه خواهد داشت. به‌گفته وی، اگر دموکرات‌ها به قدرت برسند باید منتظر افزایش مالیات‌ها بود. او در ادامه افزود:

دموکرات‌ها رویکردی سرسختانه در مقابل طرح‌های اخذ مالیات از وال استریت اتخاذ می‌کنند و مالیات‌های تجاری، مالیات بر درآمد و مالیات بر سرمایه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

نووگراتز در بخش دیگری از مصاحبه خود، وضعیت فعلی بازارهای شاخص را با وضعیت بازار بیت کوین در سال ۲۰۱۷ قابل‌مقایسه دانست و گفت:

همه چیز به‌معنای واقعی شبیه بیت کوین در سال ۲۰۱۷ است و همه دیوانه‌وار به‌دنبال سفته‌بازی و کسب سود هستند.

او در ادامه با اشاره به افزایش نامعقول قیمت سهام شرکت‌های بزرگ گفت:

حباب‌ها به‌طور معمول با یک واکنش سیاسی به پایان می‌رسند. بیشتر مواقع این فدرال رزرو است که چنین واکنشی را صورت می‌دهد. یکی از این اقدامات ممکن است بالابردن مالیات باشد که می‌تواند حباب را از بین ببرد.

نووگراتز در ارتباط با ویژگی ذخیره ارزش بیت کوین هم صحبت کرد؛ مسئله‌ای که این روزها نقل محفل جوامع ارزهای دیجیتال است. او معتقد است که طی سال‌های گذشته، بیت کوین توانسته است تا در چشم مردم از یک ذخیره ارزش احتمالی، به یک ذخیره ارزش اساسی بدل شود. نووگراتز همچنین افزود که اخیرا و با ورود سرمایه‌گذاران دانه‌درشت، پذیرش بیت کوین هم سرعت گرفته است. او ضمن بیان اینکه پیش‌تر، مسیر رقابتی بیت کوین سر بالایی بود، گفت:

از اینجا به بعد سراشیبی [مسیر] بیت کوین آغاز می‌شود.

از بیت کوین بیشتر از طلا خوشم می‌آید؛ تنها به این دلیل که خرید بیت کوین سخت‌تر شده است. ارزش بازار آن تنها ۲۲۰ میلیارد دلار است و این در حالی است که ارزش بازار طلا بیش از ۱۰ تریلیون دلار است. این ارز دیجیتال راه زیادی برای رسیدن به میزان پذیرش طلا دارد. ولی هنوز هم فکر می‌کنم [قیمت] طلا بیشتر می‌شود.

تنها در سال ۲۰۲۰ شاهد بودیم که چطور افراد و نهادهای مهم در حوزه مالی علاقه بیشتری به بیت کوین پیدا کردند. برای نمونه پل تودور جونز (Paul Tudor Jones) که صاحب یکی از بزرگ‌ترین صندوق‌های پوشش ریسک جهان است نیز بیت کوین را به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کرد.

انتخابات آمریکا

بیت ارز ، تالار خرید و فروش ارزهای دیجیتال

دسته بندی‌های مقالات

اقتصاد

مدیریت

سرمایه گذاری

ارز دیجیتال

ارتباط مستقیم با ما

شما میتوانید جهت ارتباط با کارشناسان ما و اطلاع از آدرس دفتر مرکزی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. بیت ارز در تلاش است در اسرع وقت به صورت شبانه روزی پاسخگو شما عزیزان باشد.

ورود به ارز دیجیتال

بیت ارز، پلتفرم جامع رمز ارزها است. شما می توانید با ثبت نام در بیت ارز خرید و فروش ارز دیجیتال را در یک داشبورد حرفه ای آغاز کنید.

درخواست برداشت با موفقیت ثبت شد.

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

راهنمای بارگذاری عکس احراز هویت

متن یادداشت در عکس

جهت احراز هویت در سایت بیت ارز. اینجانب قوانین سایت را مطالعه کرده و مسئولیت تمامی خرید و فروش ها از حساب کاربری را میپذیرم و حساب کاربری و کارت بانکی خود را در اختیار فرد دیگری قرار نمیدهم.
 
تاریخ و امضا

کادر تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که مشخص باشد مدارک توسط شخص شما در دست گرفته شده است.

اطلاعات ، عکس و حتی زمینه مدرک شناسایی کاملا واضح ، بدون تاری و هرگونه افکت باشد. حجم تصاویر ارسالی حداقل 100 و حداکثر 10240 کیلوبایت می باشد.

راهنمای تهیه عکس احراز هویت