دریافت اپلیکیشن

اتریوم خفته از پیش استخراج شده به ارزش ۱۱۶ میلیون دلار پس از ۸ سال دوباره احیا می شود

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

یک آدرس کیف پول حاوی اتریوم از پیش استخراج شده به ارزش 116 میلیون دلار، کل ذخیره 61216 اتر خود را جابجا کرد.ETH) به آدرسی در صرافی کریپتو کراکن پس از هشت سال غیرفعال بودن.

در ژوئن 2014، اکوسیستم اتریوم یک رویداد فروش برگزار کرد که به اعضای اولیه تیم و هم‌بنیان‌گذاران اجازه می‌داد در زمانی که شبکه نمی‌توانست به تنهایی توکن تولید کند، اتر از پیش استخراج‌شده را جمع‌آوری کنند.

در طول دوره قبل از ماینینگ، اتر بین 300 تا 400 دلار معامله می شد که ارزش کیف پول را تقریباً 20 میلیون دلار نشان می داد. با این حال، هشت سال بعد، ارزش این توکن ها در زمان نگارش بیش از 116 میلیون دلار است.

اتراسکن داده ها تایید می کند که 61216 ETH از پیش استخراج شده در 18 جولای ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت شرقی به یک آدرس کیف پول Kraken منتقل شده است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، ارسال 116 میلیون دلار در اتر نیازمند کارمزد تراکنش ناچیز 1.5 دلار و 25.475673161 gwei در قیمت بنزین است.

جزئیات تراکنش در رابطه با انتقال 61216 ETH. منبع: Etherscan

در حالی که هویت مالک کیف پول ناشناخته است، اهمیت آن را نشان می دهد هولینگ – یک استراتژی سرمایه گذاری که انباشت طولانی مدت توکن های رمزنگاری را در اولویت قرار می دهد.

دو تراکنش مربوط به انتقال اتر از پیش استخراج شده است. منبع: Etherscan

اسکرین شات بالا نشان می دهد که صاحب 61216 ETH رویکرد محتاطانه ای را در پیش گرفته است تا اطمینان حاصل شود که وجوه خود را به دلیل خطای انسانی از دست نمی دهد. قبل از شروع تراکنش نهنگ با ارسال یک تراکنش آزمایشی با 0.05 ETH به آدرس Kraken.

مربوط: جمعیت نهنگ اتر پس از Shapella کاهش می یابد – آیا قیمت ETH نیز کاهش می یابد؟

در 18 جولای، در رویداد کنفرانس انجمن اتریوم در پاریس، یکی از بنیانگذاران اتریوم ویتالیک بوترین برخی از چالش ها را در پیاده سازی یک ویژگی جدید در بلاک چین به اشتراک گذاشت.

ویتالیک بوترین در صحنه رویداد EthCC که در پاریس برگزار شد. منبع: کوین تلگراف

به گفته بوترین، افزونه‌های انتزاعی حساب، که عموماً «Paymasters» نامیده می‌شوند، می‌توانند به کاربران اجازه دهند هزینه‌های خود را با «هر سکه‌ای که انتقال می‌دهند» بپردازند.

همراه با مزایای بالقوه انتزاع حساب برای کاربران، Buterin همچنین توسعه دهندگان را تشخیص داد هنوز باید بر چالش ها غلبه کندمانند نیاز به یک پیشنهاد بهبود اتریوم برای ارتقاء حساب‌های خارجی فعلی اتریوم – حساب‌های کاربر عادی – به قراردادهای هوشمند و اطمینان از عملکرد مشابه پروتکل در راه‌حل‌های لایه 2.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگی