دریافت اپلیکیشن

درباره ما

بیت ارز شکل گرفت تا رویایی محقق گردد. رویای سفر به آینده و ساختن دنیایی که در آن بتوان مرزهای جوامع را پشت سر گذاشت و در دهکده ای جهانی اقدام به تجارتی به وسعت همین نام نمود.

حفظ و افزایش ارزش پول در دنیای امروز خصوصا در جوامع جهان سوم یکی از اصول اساسی علم تجارت است.

شکل گیری

ایده شکل گیری بیت ارز در سال 1396 با پژوهش در زمینه ارزهای دیجیتال آغاز شد، مجموعه‌ای از متخصصین با تجربه در حوزه ها‌ی مالی، سرمایه گذاری ،تحلیلگران اقتصادی و تکنولوژی گرد هم آمدند و صرافی بیت ارز را در اردیبهشت 1399 خلق نمودند.امروزه این پلت فرم تحت پوشش شرکت “جهان گستران عصر دیجیتال” و عضویت در انجمن بلاکچین ایران به صورتی کاملا قانونی فعالیت می نماید.

متخصصین بیت ارز در تلاشند تا با ترکیب تکنولوژی و علوم اقتصادی و مالی،‌ ابرازهایی ساده ، کارآمد و تخصصی در اختیار کاربران خود قرار دهند تا افراد، با هر سطح دانش و تجربه ای بتوانند در حوزه ارزهای دیجیتال و به وسعت جهان سرمایه گذاری کنند و به تجارت بپردازند.

راز موفقیت فعلی بیت ارز در چیست؟

افتخار می کنیم که یکی از سخت کوش ترین و با استعدادترین تیم های ایران را داریم.بیت ارز با کمک تیم پویای خود همواره کوشیده پیشرفته‌ترین و فناورانه‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را همگام با بازارهای جهانی در اختیار کاربران خود قرار دهد.

تغییر،تحول و پایداری کارساده ای نیست ، اما به شما قول میدهیم که همیشه در حال رشد و یادگیری خواهیم بود و دانش این حوزه را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ارزش های بیت ارز

تعهد و تخصص تیم بیت ارز

محافظت و امانت داری از دارایی های مشتریان

پاسخگویی به نیازها و پرسش های مشتریان به بهترین شکل ممکن

راز موفقیت فعلی بیت ارز در چیست؟

افتخار می کنیم که یکی از سخت کوش ترین و با استعدادترین تیم های ایران را داریم.بیت ارز با کمک تیم پویای خود همواره کوشیده پیشرفته‌ترین و فناورانه‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را همگام با بازارهای جهانی در اختیار کاربران قرار دهد.

تغییر،تحول و پایداری کارساده ای نیست ، اما به شما قول میدهیم که همیشه در حال رشد و یادگیری خواهیم بود و دانش این حوزه را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.