دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن پرداخت اجتماعی نیجریه خدمات صرافی رمزارز را تعطیل می کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

برنامه پرداخت اجتماعی نیجریه، باندل در 20 ژوئیه اعلام کرد که خود را تعطیل می کند صرافی کریپتو بازو

بر اساس بیانیه ای منتشر شد در وبلاگ این شرکت، توضیح می دهد که عملیات تبادل کریپتو خود را متوقف می کند زیرا بر گسترش خدمات Cashlink به عنوان یک راه حل پرداخت تمرکز دارد. باندل اعلام کرد که به عنوان بخشی از تصمیم سهامداران برای تغییر ساختار کسب و کار به منظور تمرکز بر Cashlink، فعالیت خدمات مبادله خود را متوقف خواهد کرد.

تصویری از بیانیه مطبوعاتی باندل. منبع: باندل

در این بیانیه، این شرکت اشاره کرده است که این تصمیم سهامداران خود نتیجه رشد مشاهده شده است وب 3 و بلاک چین جامعه و از این رو نیاز به تمرکز بر راه حل های پرداختی که نیازهای اکوسیستم را برآورده می کند. در بیانیه مطبوعاتی این شرکت، تأیید کرد که کاربران نمی‌توانند در باندل ثبت‌نام کنند، دارایی‌ها را در کیف پول باندل خود واریز کنند، دارایی‌ها را در کیف پول باندل خود مبادله کنند (به جز USDT) یا اگر NGN یا فیات روی باندل ندارند با Cashlink برداشت کنند.

بر اساس این بیانیه، به همه کاربران باندل توصیه می‌شود که دارایی‌های خود را در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ یا قبل از آن از برنامه خارج کنند. با این حال، این شرکت مراحلی را برای کاربران خود در نیجریه، غنا، کنیا و سایر کشورهای فرانسوی‌زبان مشخص کرده است تا با موفقیت دارایی‌های خود را برداشت کنند.

مربوط: سهامداران محلی، حرکت مالیاتی کریپتو نیجریه “پیش از موعد” است

کاربران در این مکان‌ها می‌توانند وجوه خود را از باندل به هر صرافی که ترجیح می‌دهند برداشت کنند. کاربران نیجریه ای این امکان را دارند که NGN را با استفاده از Cashlink برداشت کنند یا از طریق P2P express وجه را به حساب بانکی خود منتقل کنند. اگر موجودی آنها کمتر از 10 دلار باشد، می توانند از لینک ارائه شده برای برداشت استفاده کنند.

کاربران غنا، کنیا و فرانسه می توانند از طریق Cashlink برداشت کنند یا ارزهای محلی خود را به USDT تبدیل کنند و وجوه را به کیف پول های دیگر منتقل کنند. با این حال، آنها باید حداقل مبلغ برداشت 10 دلار را داشته باشند.

در ماه آوریل، LazerPay، یکی دیگر از استارتاپ های پرداخت ارزهای دیجیتال نیجریه، فعالیت خود را متوقف کرد و مالکیت معنوی خود را برای فروش در دسترس قرار داد.

مجله: آسیا اکسپرس: چین شاخک های CBDC را گسترش می دهد، مالزی رقیب جدید کریپتو HK است