دریافت اپلیکیشن

اگر قیمت بیت کوین و اتر 2 برابر افزایش یابد – Simon Dixon، درجه سانتیگراد می تواند تمام ادعاها را بازپرداخت کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس در حال مبارزه با ورشکستگی فصل 11 با میلیاردها دلار ادعاهای مطرح شده توسط طرف های مختلف است. یک تخمین جدید توسط بانک آینده نشان می دهد که وام دهنده مشکل دار رمزنگاری احتمالاً می تواند مطالبات را در صورت قیمت بیت کوین بازپرداخت کند.بیت کوین) و اتر (ETH) – دو دارایی در اختیار شرکت – قیمت های فعلی بازار آنها را دو برابر کرد.

سایمون دیکسون، بنیانگذار بانک آینده – یک شرکت سرمایه گذاری با محوریت رمزارز – در توییتی اعلام کرد که قیمت تخمینی بیت کوین و اتریوم برای بازپرداخت تمام مطالبات خود و حفظ سایر دارایی ها به درجه سانتیگراد نیاز دارند.

بر اساس معامله نهایی با کنسرسیوم فارنهایت که مناقصه خرید دارایی را برنده شد درجه سانتیگراد در ماه مه، اگر قیمت BTC به 54879 دلار برسد و قیمت ETH به 3750 دلار برسد، درجه سانتیگراد می تواند تمام ادعاهای ناشی از افزایش قیمت هر دو دارایی را بازپرداخت کند. در ماه ژوئن، سلسیوس در دادگاه به تمام آلتکوین های خود را به بیت کوین و اتر تبدیل کنید برای به حداکثر رساندن ارزش دارایی ها

قیمت تخمینی BTC و ETH برای بازیابی کامل. منبع: توییتر

دیکسون خاطرنشان کرد که این برآوردها مبتنی بر دانش ناقص تیم بانکداری سرمایه گذاری داخلی BF (بانک آینده) بدون دسترسی به اطلاعات ممتاز است. طرح بازسازی جدید تحت فارنهایت شامل استخراج، وام های سازمانی، سرمایه گذاری به ارزش تقریبی 1.4 میلیارد دلار و 450 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال مایع است.

این شرکت همچنین مقایسه ای را بین برنامه های بازیابی فارنهایت و کنسرسیوم سرمایه گذاری بازیابی بلاک چین (BRIC) – یک شرکت هلدینگ وابسته به Gemini Trust متعلق به Winklevoss – به اشتراک گذاشت. مجموع بازیابی تحت این کاهش منظم به 3.519 میلیارد دلار می رسد که از کل دارایی های موجود در 3.417 میلیارد دلار بیشتر است. این اختلاف با هزینه متغیر محاسبه می شود.

مقایسه بین طرح فارنهایت و باد BRIC. منبع: توییتر

بازدهی به وام گیرندگان خرد تقریباً 339 میلیون دلار است. برآوردهای بانک آینده حاکی از آن است که بازیابی برای هر دو گزینه حدود 65 درصد است، که می تواند تا حدود 75 درصد افزایش یابد، با فرض اینکه 10 درصد مطالبات مطالبه نشده باشند. 41.4 درصد از بازیابی تحت طرح فارنهایت در حقوق صاحبان سهام است و 58.6 درصد باقیمانده در ارزهای دیجیتال مایع است. تنها 12.4 درصد از بازیابی تحت ریزش منظم BRIC در سهام است و 87.6 درصد باقیمانده در ارزهای دیجیتال مایع است.

مربوط: درجه سانتیگراد بیش از 428K stETH به طولانی شدن صف برداشت Lido اضافه می کند

دیکسون گفت طلبکاران باید برای خروج از روند ورشکستگی قبل از پایان سال 2023 یا قبل از رسیدن قیمت BTC و ETH به مرز تخمینی مبارزه کنند. او افزود که برای جلوگیری از “کشیدن فرش دیگر، در صورت بروز باید سخت با آن مبارزه کنیم.”

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: Tiffany Fong شعله های درجه سانتی گراد، FTX و NY Post: Hall of Flame