دریافت اپلیکیشن

این است که چرا گاو نر 1 دلار در چشم است

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • قیمت XRP در هفته گذشته در حدود 0.80 دلار معامله شده است، که قبل از رسیدن به سطح 1 دلار عقب نشینی کرده است.
  • پیروزی ریپل در برابر SEC همچنان یک کاتالیزور بزرگ است و چندین شاخص حاکی از احتمال یک مرحله جدید است.
  • اگر قیمت در میان کاتالیزورهای صعودی جدید افزایش یابد، می تواند حرکت بزرگی برای XRP باشد.

XRPسود انفجاری در روزی که ریپل امتیاز بزرگی را در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کسب کرد، به گاوهای نر کمک نکرد تا از سطح مهم روانشناختی 1 دلار عبور کنند. و با معاملات دامنه دار در میان تلنگر در شاخص ترس و طمع در این هفته، مبارزه زیر 0.80 دلار نشان از ناامیدی جزئی در بازار XRP دارد.

چشم انداز XRP چیست؟

نمودار هفتگی که عملکرد قیمت XRP/USD را نشان می دهد. منبع: TradingView

عقب نشینی XRP به زیر 0.80 دلار (XRP/USD به بالاترین سطح بالای 0.93 دلار در هفته گذشته معامله شد) حتی زمانی که علاقه باز در قراردادهای آتی همچنان به بالاترین سطح خود از نوامبر 2021 رسیده است. طبق داده های OI Coinglass، این متریک در روز پنجشنبه 20 ژوئیه به 1.19 میلیارد دلار افزایش یافت.

افزایش سود باز نشان دهنده جریان ورودی به قراردادهای آتی XRP است و معمولاً قدرت روند اخیر را تأیید می کند.

بازار XRP از نظر حجم معاملات نقدی جهانی نیز دچار افت بوده است. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که حجم XRP، که به دلیل علاقه گسترده به کره جنوبی افزایش یافته است، از بیت کوین بالاتر است.

با تحولات اخیر پیرامون پذیرش فناوری ریپل، احساسات مثبت نیز به بازار XRP تزریق شده است. پس از پیروزی نسبی در برابر SEC، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر این که این شرکت بلاک چین مستقر در ایالات متحده به دنبال جذب مجدد علاقه بازیگران مالی بزرگ به فناوری پرداخت‌های فرامرزی و حواله‌های خود است.

ریپل نیز در این هفته سر و صدای زیادی به پا کرد و متعهد به a سرمایه گذاری 54 میلیون دلاری در Futureverse، پروژه ای مبتنی بر هوش مصنوعی و فراجهان. با کاتالیزورهای صعودی بیشتر در بازار کریپتو، این امکان وجود دارد که قیمت XRP بتواند یک ماه عالی را با یک انفجار بالاتر از سطح مقاومت کلیدی پوشش دهد.

با این حال، در حالی که با توجه به عوامل برجسته شده، یک حرکت بالاتر سناریوی محتمل‌تری است، یک چرخش منفی در احساسات با قیمت‌ها همچنان نزدیک به سطوح فعلی می‌تواند خطر آزمون مجدد نزولی را به همراه داشته باشد. سطح پشتیبانی اولیه زیر 0.70 دلار حدود 0.50 دلار است.

خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

30ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب
مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

بازار مالیبازار کریپتو شاهد یک روند صعودی بوده و در این میان سایر ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین با رشد قیمت قابل توجهی همراه شده‌اند.

ادامه مطلب
تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

بازار مالییکی از اعضای جامعه دوج‌کوین با نام کاربری Tdogewhisperer، در توییتی از رسیدن تعداد معاملات این ارز دیجیتال به یک سقف جدید خبر داد. به گفته وی، طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱.۹ میلیون تراکنش دوج‌کوین انجام شده است.

ادامه مطلب
نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

بازار مالیبه گزارش پلتفرم ویل‌آلرت (Whale Alert)، طی مجموعه‌ای از تراکنش‌های بزرگ، نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار توکن SOL را به کیف پول‌های ناشناخته منتقل کرده‌اند.

ادامه مطلب