دریافت اپلیکیشن

بانکمن-فرید دفتر خاطرات الیسون را افشا کرد تا او را بی اعتبار کند.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • وزارت دادگستری شکایتی را به دادگاه ارائه کرده و مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن فرید را به افشای دفتر خاطرات کارولین الیسون متهم کرده است.
  • گفته می شود که بانکمن-فرید با یک خبرنگار نیویورک تایمز ملاقات کرده و اطلاعات را در اختیار شما قرار داده است.
  • دولت این را تلاشی از سوی SBF برای بی اعتبار کردن الیسون که شاهد اصلی است، می‌بیند.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) می گوید سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، محتویات یک دفتر خاطرات خصوصی متعلق به کارولین الیسون را به a نیویورک تایمز خبرنگار.

وزارت دادگستری می گوید بانکمن-فرید می خواست الیسون را “بی اعتبار” کند

الیسون همکار سابق Bankman-Fried است و ریاست Alameda Research، یک شرکت خواهر صرافی کریپتو را بر عهده داشت.

او همچنین به دلیل نقشش در انفجاری که برای شرکت ها رخ داد متهم شد. با این حال، الیسون موافقت کرد که با دادستان همکاری کند و به عنوان شاهد کلیدی در پرونده DOJ علیه رئیس سابق FTX دیده می شود.

شکایت دولت علیه SBF به یک مقاله در NYT که حاوی اطلاعاتی است که از دفتر خاطرات خصوصی الیسون درز کرده است. در آن تشکیل پرونده، وزارت دادگستری می گوید که مدیر عامل سابق FTX پشت این افشاگری است و این اقدام او “به دنبال بی اعتبار کردن علنی یک شاهد دولتی بود

هدف متهم از به اشتراک گذاشتن این مطالب واضح است. الیسون به توافق نامه همکاری اعتراف کرده است و انتظار می رود در دادگاه شهادت دهد که با متهم برای کلاهبرداری از مشتریان و سرمایه گذاران FTX و وام دهندگان آلامدا موافقت کرده است. با به اشتراک گذاشتن گزینشی اسناد خصوصی خاص با نیویورک تایمز، متهم تلاش می‌کند تا یک شاهد را بی‌اعتبار کند، الیسون را در شرایط ضعیفی قرار دهد، و دفاع خود را از طریق مطبوعات و خارج از محدودیت‌های دادگاه و قوانین شواهد پیش ببرد: اینکه الیسون یک عاشق سرخورده بود که به تنهایی مرتکب این جنایات شد.در بخشی از شکایت وزارت دادگستری آمده است.

علاوه بر این، دولت این اقدام را اقدامی فراقانونی از سوی متهم می‌داند که می‌تواند نه تنها در هیئت منصفه، بلکه با شاهدانی که برای شهادت علیه او صف کشیده‌اند، مداخله کند. این اولین شکایتی نیست که وزارت دادگستری علیه بانکمن-فرید ارائه کرده است.

تأثیر رفتار متهم، اگر نگوییم، نه تنها آزار و اذیت الیسون است، بلکه مانع از شهادت سایر شاهدان محاکمه می شود.DOJ نوشت.

در ژانویه، دادستانی گفت او تلاش کرده بود تا بر یکی از مقامات FTX.US تأثیر بگذارد. بنابراین دولت از دادگاه درخواست کرده است تا دستوراتی را برای محدود کردن اظهارات خارج از دادگاه صادر کند که می تواند در هیئت منصفه و شاهدان دخالت کند.

SBF که زمانی به عنوان یک اعجوبه ارزهای دیجیتال و عزیزی در اطراف کنگره مورد ستایش قرار می گرفت، در حبس خانگی به سر می برد و در صورت محکومیت با محکومیت طولانی مدت زندان مواجه می شود. محاکمه او قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

30ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب