دریافت اپلیکیشن

با تسلط بیت کوین در سه ماهه دوم، آلت کوین ها “خونریزی” کردند: CoinGecko

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

به گفته CoinGecko، سه ماهه دوم سال برای عملکرد بیت کوین بسیار خوب بوده است، زیرا تسلط آن بر بازار در برابر آلتکوین ها افزایش یافته است، که در طول سه ماهه “خونریزی” کردند.

در 18 جولای، جمع‌آوری داده‌های رمزنگاری صنعت خود را منتشر کرد گزارش برای سه ماهه دوم 2023 که بیت کوین (بیت کوین) و اتر (ETH) به پیشرفت خود در Q1 نسبت به Q2 ادامه دادند.

در همین حال، بایننس کوین (BNB), XRP (XRP) و کاردانو (ADA) در این مدت متحمل ضرر دو رقمی شده است.

CoinGecko گفت که BNB و ADA هر دو بیشترین ضرر را داشته اند دارای برچسب اوراق بهادار بودند در دعاوی علیه Binance و Coinbase که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تنظیم شده است.

توکن های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در طول سه ماهه با Uniswap ضربه شدیدی خوردند.UNI)، لینک زنجیره ای (ارتباط دادن) و Lido (LDO) با ضرر دو رقمی.

پنج توکن برتر متاورس و بازی برای کسب درآمد بر اساس ارزش بازار از جمله Axie Infinity (AXS)، جعبه شنی (شن) و دسنترالند (مانا) همچنین زیان تا 40٪ مشخص شده است.

بازگشت قیمت کریپتو در سه ماهه دوم سال 2023. منبع: CoinGecko

در نتیجه، تسلط بیت کوین در اواخر ژوئن به بالاترین حد در دو سال اخیر یعنی کمی بیش از 52 درصد افزایش یافت. با این حال، اخیراً با افزایش آلتکوین به زیر 50٪ کاهش یافته است پیروزی جزئی ریپل در دادگاه.

علاوه بر این، بیشتر آلتکوین هایی که سود داشتند به دنبال پمپ 80٪ XRP قبلاً آنها را از دست داده اند و بازارها را به وضعیت موجود قبل از حکم دادگاه باز می گرداند.

CoinGecko گزارش داد که ارزش کل بازار برای سه ماهه پایین مانده است و در پایان دوره با 1.2 تریلیون دلار به پایان رسید. این رقم در سه ماهه سوم به صورت جانبی باقی مانده است و در زمان نگارش هنوز در 1.2 تریلیون دلار است.

کل سرمایه بازار Q2، 2023. منبع: CoinGecko

در این گزارش آمده است که برنده بزرگ این دوره بیت کوین بود که با افزایش تقریباً 7 درصدی نسبت به بقیه بازار بهتر عمل کرد. با این حال، میانگین حجم معاملات روزانه برای BTC نسبت به سه ماهه قبل 58.7 درصد کاهش یافته است.

مربوط: “فصل آلت کوین” کسی هست؟ سلطه بیت کوین پس از پیروزی XRP کاهش می یابد

در این گزارش آمده است: «بعد از یک Q1 درخشان، بیت کوین هنوز از اکثر کلاس های دارایی اصلی در سه ماهه دوم بهتر عمل می کند و تنها از NASDAQ و S&P500 عقب مانده است».

با توجه به اینکه اکثر آلتکوین ها به غیر از XRP در حال حاضر به عقب نشینی ادامه می دهند، امیدها برای یک فصل اولیه در حال کاهش است زیرا بیت کوین همچنان پادشاه ارزهای دیجیتال است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: آیا شما باید “قرص نارنجی” کودکان؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین