دریافت اپلیکیشن

بیت‌کوین «شکست کامل» هنوز در اینجا نیست زیرا قیمت بیت کوین ماهانه 30 هزار دلار است

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

بیت کوین (بیت کوین) از دادن 30000 دلار در افتتاحیه وال استریت 17 ژوئیه خودداری کرد زیرا ناظران روی یک پله پایین تر شرط بندی کردند.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

معامله گران بیت کوین اهداف نزولی را دنبال می کنند

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView در هفته معاملاتی جدید، آنچه را که یکی از تحلیلگران آن را اقدام خسته کننده قیمت بیت کوین خواند، دنبال کرد.

پس از یک آخر هفته به همان اندازه آرام، BTC/USD هیچ نشانه ای از نوسانات را در میان کمبود کاتالیزور برای تغییر در دارایی های ریسک نشان نداد.

“بازار در جریان است و هر دو اردوگاه برای تسلط در حال مبارزه هستند.” نوشت در بخشی از آخرین تحلیل خود، به نبرد بین گاوها و خرس های بیت کوین اشاره می کند.

هر زمان که خرس‌ها شروع به افزایش سرعت می‌کنند، گاوها حمایت خود را با 30 هزار دلار تکمیل می‌کنند. IMO، هنوز خیلی زود است که یک شکست گاو نر تایید شده را اعلام کنیم، خیلی ساده، زیرا ما حتی یک آزمایش قانونی مقاومت هم نداشته ایم. زمان صبر و انضباط است.»

نمودار 1 هفته ای BTC/USD با میانگین متحرک 200 هفته ای. منبع: TradingView

کیث آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators، پیشنهاد کرد که در صورت از دست دادن 30000 دلار، بیت کوین می تواند در خطوط روند کلیدی مانند میانگین متحرک 200 هفته ای در 27000 دلار پشتیبانی پیدا کند. این chimed با پیش بینی های موجود از معامله گران محبوب کوین تلگراف پیشتر گزارش داده بود.

در همین حال، معامله‌گران Skew و Daan Crypto Trades به «واگرایی شدید» بین بازارهای نقدی و مشتقات اشاره کردند، که فروشندگان در کوتاه‌مدت می‌توانند دست بالا را کسب کنند.

معامله گر سی جی: «اینجا تعصب را برای من روشن کنید ادامه داد در کنار نموداری با هدف کمک کوتاه مدت بین 30000 تا 31000 دلار.

“به ناکارآمدی افزایش یافته و رد کنید – اگر از این محدوده جدا نشود، حداقل انتظار کاهش دامنه را خواهید داشت. ناکارآمدی را بازیابی کنید (و در نتیجه، اوج آوریل) پس از آن ما یک بهبودی قوی خواهیم داشت و دوباره به آن بازگشتیم.”

خبر بد برای تسلط بیت کوین؟

در جای دیگر، نگرانی‌ها در مورد تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال در حال عقب‌نشینی بیت کوین، ذهن فعالان بازار را به خود مشغول کرده است.

مربوط: آیا بیت کوین به عقب خواهد رسید؟ زمانی که دلار قبلاً اینقدر ضعیف بود، قیمت بیت کوین 40 هزار دلار بود

معامله گر محبوب Jibon سقوط به زیر 50% تسلط را برای BTC “خوب نیست” خواند، در حالی که در آخرین به روز رسانی بازارشرکت تجاری QCP Capital رویدادهای نظارتی ایالات متحده را به تسلط کمتری در آینده گره زد.

سیطره بیت کوین احتمالاً روند صعودی اخیر خود را شکسته و مجدداً پایین تر خواهد رفت، حداقل تا زمانی که تصمیم گیری ETF فیزیکی بیت کوین، یا زمانی که عوامل کلان دوباره کنترل شوند.

توبیخ قانونی هفته گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد ادعاهایی مبنی بر فروش آلتکوین XRP (XRP) اوراق بهادار ثبت نشده ارائه شده، موهبتی متفاوت برای سرمایه گذاران بود.

بیت کوین، که QCP آن را به عنوان «راه اندازی به عنوان سکه ضد امنیت» توصیف کرد، ممکن است به لطف بازگشت اعتماد سرمایه گذاران ایالات متحده به آلت کوین ها ضرر کند.

نمودار تسلط ارزش بازار بیت کوین. منبع: TradingView

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسان بدهند تا همه ما را نکشند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.