دریافت اپلیکیشن

جریان ورودی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری کریپتو افزایش می‌یابد زیرا بیت‌کوین ۹۹ درصد بار را حمل می‌کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

بیت کوین همچنان بازار را به دوش می کشد، زیرا جریان ورودی دارایی های دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی با 137 میلیون دلار حرکت مثبت همراه بود.

با توجه به CoinShares، این کل چهار هفته را به ارمغان می آورد به 742 میلیون دلار – تصحیح جریان خروجی 9 هفته قبل از شروع موج و علامت گذاری بزرگترین جریان ورودی از سه ماهه چهارم سال 2021.

تداوم حرکت مثبت ممکن است به عوامل متعددی نسبت داده شود، از جمله پیروزی جزئی اخیر برای جامعه ارزهای دیجیتال در قالب یک تصمیم قانونی در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل.

مربوط: SEC می‌تواند سال‌ها منتظر باشد تا درخواست تجدیدنظر در پرونده Ripple – برد گارلینگ‌هاوس (Brad Garlinghouse) ارائه کند

XRP (XRP) نشانه اوج گرفت اخبار حکمو بازار با یک هفته فعالیت دنبال کرد که امتیاز کلی 56 را در «شاخص ترس و طمع» برای ارز دیجیتال دریافت کرد – نشانه ای از «طمع» یا افزایش احساسات مثبت. این هفته اما شاخص شاهد یک برگشت با وجود چهار هفته ورود مثبت به محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، از 17 ژوئیه به رتبه “خنثی” رسید.

بیت کوین (بیت کوین) با 99 درصد از کل ورودی ها و مجموع 140 میلیون دلار در هفته، سهم اصلی کل ترافیک صندوق ها را بر عهده داشت. برخی از این سودها با خروج ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله 2 میلیون دلار دیگر برای اتر، مقابله شد.ETH) – دارایی با بالاترین کل خروجی از سال تا به امروز باقی می ماند.

در حالی که بیت کوین تسلط خود را در بازار گسترش داده است، ارزش کلی بازار آن هفته به هفته اندکی کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش قیمت برای بزرگترین ارز دیجیتال است. از 17 جولای، نرخ تسلط بیت کوین در بازار است پایین با توجه به TradingView، تقریبا یک درصد در 50.18٪.

از نظر جغرافیایی، آهنگ یکسان است. ایالات متحده و کانادا میزبان اکثریت قریب به اتفاق فعالیت دارایی های دیجیتال بودند، با 109 میلیون دلار ورودی برای اولی و 28 میلیون دلار برای دومی.

اکثر مناطق دیگر جریان خروجی را تجربه کردند. استثناء سوئیس بود که با 3.3 میلیون دلار ورودی بازار اروپا را شکست داد و مجموع ماهانه خود را به 12.2 میلیون دلار رساند.