دریافت اپلیکیشن

رشد کاربران جدید Aptos پس از ادغام با برنامه رسانه اجتماعی Chingari به 900٪ رسید

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

بلاک چین Aptos دارد مشاهده گردید موجی از فعالیت پس از ادغام آن با Chingari، یک پلت فرم رسانه اجتماعی هند که قبلا توسط سولانا پشتیبانی می شد. با توجه به داده‌های زنجیره‌ای، تعداد کاربران جدید نسبت به ماه قبل ۹۰۰ درصد افزایش یافت و به نزدیک به ۹۰۰۰۰ نفر در روز پیوست.

Chingari در 6 ژوئیه مهاجرت به Aptos را آغاز کرد و به دنبال یک تجربه کاربری پیشرفته به دنبال قطع شدن شبکه Solana در سال 2022 بود. Sumit Ghosh, Co-Coundering, Co-Coundering, Choundering و CEOF گفت: “وقفه شبکه Solana چالش هایی ایجاد کرد و ما را وادار کرد تا بسیاری از تراکنش ها را برنامه ریزی کنیم (…)

به گفته Ghosh، ادغام با Aptos ویژگی‌های زنجیره‌ای فوری، مانند هدایای مجازی را فعال کرده است که منجر به افزایش کاربران جدید در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در هفته‌های اخیر شده است. همچنین کیف پول جدید Chingari را معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد از طریق تعامل و ایجاد محتوا در پلتفرم، توکن کسب کنند. سپس از توکن های به دست آمده می توان برای انعام سازندگان، افزایش دید محتوا، و خرید هدایای مجازی و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کرد.

فعالیت شبکه Aptos در 30 روز گذشته. منبع: Aptos Analytics.

جدای از قابلیت استفاده بهبود یافته، رشد چینگری به اقتصاد 1.4 میلیارد نفری هند و محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال در این کشور متکی است. به گزارش Chainalysis، هند در خط مقدم پذیرش کریپتو قرار دارد در منطقه جنوب آسیا

از 14 جولای، چینگری 80 درصد از کل کاربران فعال روزانه در بلاک چین Aptos و 50 درصد از کل هزینه های گاز پرداخت شده در شبکه را به خود اختصاص داده است که بیش از 500 درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافته است. تعداد تراکنش ها نیز 150 درصد افزایش یافته و به 2 میلیون در روز رسیده است. با ادامه این سرعت، این شرکت پیش‌بینی می‌کند در روزهای آینده از کل طول عمر Stepn، دومین برنامه بزرگ DA در Solana، پیشی بگیرد.

برآورد می‌کند: «اگر این رشد ادامه یابد (…) پیش‌بینی می‌کنیم که چینگری تا پایان جولای به 1.25 میلیون کاربر برسد، که 10 برابر سریع‌تر از Solana است، بیش از 20 میلیون کاربر زنجیره‌ای تا پایان سال اول، و در مجموع بیش از 200000 APT به عنوان هزینه گاز تا پایان سال 1 پرداخت می‌شود.»

Aptos تنها زنجیره ای نیست که از DApps سود می برد که به دنبال عملکرد بهتر روی زنجیره و قابلیت استفاده در سراسر شبکه است. ناشر بازی Mythical Games اخیراً از بلاک چین اتریوم نقل مکان کرده است به اکوسیستم پولکادوت، با اشاره به سرعت پایین تراکنش و هزینه های بالای تراکنش در اتریوم.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را بهبود بخشد؟