دریافت اپلیکیشن

سولانا 1 خاموشی در نیمه اول سال 2023 به ثبت رساند، 100٪ زمان کار در سه ماهه دوم

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

طبق گزارش بنیاد سولانا، شبکه بلاک چین لایه 1 سولانا تا کنون در سال جاری تنها با یک قطع در سال 2023 بهبود در قابلیت اطمینان و زمان کار را نشان داده است.

در 20 جولای، بنیاد سولانا آخرین اجرای خود را منتشر کرد گزارش بیان می کند که شبکه را تا نیمه اول سال 2023 بهبود بخشیده است، همانطور که با زمان آپدیت و نسبت تراکنش های بدون رای به رای اندازه گیری می شود.

در سال های گذشته، سولانا گرفتار شده است مسائل مربوط به قابلیت اطمینان و زمان کار که یکی از بنیانگذاران آن، آناتولی یاکوونکو، دارد قبلا تماس گرفته شده است “نفرین” اما گفت که تراکنش‌های کم‌هزینه شبکه دلیل قطعی‌ها بوده است.

آخرین گزارش اشاره کرد که سولانا از 25 فوریه تا کنون 100 درصد کارآیی را تجربه کرده است که یک چهارم کامل بدون قطعی را نشان می دهد. مجرد قطعی فوریه دیدم که شبکه برای تقریبا 19 ساعت آفلاین شده است.

سولانا در سه ماهه دوم سال 2023 به 100% آپتایم دست یافت. منبع: سولانا

این گزارش می افزاید که بهبودهایی در نسبت معاملات رای به بدون رای گیری صورت گرفته است. تراکنش‌های رای‌گیری زمانی اتفاق می‌افتند که اعتبارسنجی به تأیید یک یا چند بلوک اطلاعاتی پیشنهادی رأی می‌دهد و تراکنش‌های بدون رأی توسط رفتار کاربر در زنجیره بلوکی ایجاد می‌شوند.

با گذشت زمان، ما انتظار داریم که نسبت معاملات رای به معاملات بدون رای کاهش یابد زیرا با کارآمدتر شدن شبکه، درصد کلی تراکنش‌های رای باید کاهش یابد.

Blocktimes که سرعت اضافه شدن بلوک‌های جدید به زنجیره را اندازه‌گیری می‌کند، علاوه بر سنبله در طول قطع، سازگارتر شده است.

تراکنش در ثانیه (TPS) نیز برای اندازه گیری عملکرد و توان عملیاتی شبکه استفاده می شود. حداکثر TPS روزانه سولانا از ژانویه با افزایش قابل توجهی که با ارتقای شبکه جدید مرتبط است، در حال افزایش است. تجزیه و تحلیل تلماسه گزارش ها رقم فعلی در شبکه 3777 تراکنش در ثانیه است.

مربوط: قیمت سولانا به بالاترین حد خود در سال 2023 رسیده است، اما آیا فاندامنتال قوی پشتوانه رالی SOL است؟

آرتمیس داشبورد تعداد تراکنش روزانه 19.2 میلیون سولانا را گزارش می دهد که تا اخیراً پیشتاز این معیار بوده است. غصب شده توسط شبکه Sui به دلیل محبوبیت یک بازی Web3.

قیمت توکن اصلی بلاک چین، سولانا (SOLطبق داده‌های کوین تلگراف، در روز 4.5 درصد کاهش یافت – حدود 25.50 دلار در زمان نوشتن.

این توکن در ماه گذشته عملکرد خوبی با 50 درصد افزایش داشته است، اما نسبت به نوامبر 2021 که بالاترین قیمت خود یعنی 260 دلار بود، 90 درصد کاهش یافته است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند – برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت