دریافت اپلیکیشن

صفر موانع در پیش است! دانش صفر و هوش مصنوعی برای تعریف مجدد آینده ترکیب می شوند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

از صحنه بین المللی در داووس گرفته تا زمین های فوتبال بدفورد با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست به تفاوت های ظریف کریپتو و بلاک چین و نحوه تلاقی آنها با زندگی روزمره می پردازد.

یکی از فناوری‌های امیدوارکننده‌ای که در فضای بلاک چین پدیدار شده، اثبات‌های دانش صفر (ZK-proofs) است که بسیاری ادعا می‌کنند می‌تواند یک تغییر بازی برای فناوری بلاک چین و نحوه اجرای قراردادهای هوشمند باشد.

موانع صفر یک مجموعه شش قسمتی ویژه است که در هفته اول جولای در تاریخ انتشار یافت با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست برای کشف این فناوری نوآورانه. در قسمت چهارم، اندرو فنتون، سردبیر مجله کوین تلگراف، با برخی از افراد پشت جمع‌آوری‌های ZK می‌نشیند تا در مورد چگونگی توسعه و تغییر فضای بلاک چین در چند سال گذشته این راه‌حل‌ها صحبت کند.

در این قسمت الی بن ساسون، یکی از بنیانگذاران و معمار اصلی StarkWare، که از زمانی که اثبات اعتبار یک مفهوم تئوریک انتزاعی بود، در خط مقدم این فناوری قرار دارد، حضور دارد. ارتقاء سریع کوانتومی استارک نت.

در کنار او، Cem Dagdelen، یکی از بنیانگذاران Giza، شرکتی است که به دنبال ایجاد پل بین هوش مصنوعی (AI) و فناوری ZK است. آنها با هم سفری به روزهای قدیم دارند و توضیح می‌دهند که چگونه قراردادهای هوشمند با سوپرشارژ ZK می‌توانند با سایر فناوری‌های نوظهور مانند هوش مصنوعی ترکیب شوند. این قسمت توسط Nathan Jeffay از StarkWare میزبانی می شود.