دریافت اپلیکیشن

فدرال رزرو سیستم پرداخت فوری “FedNow” را راه اندازی کرد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • هدف سرویس تازه راه‌اندازی شده FedNow توانمندسازی بانک‌ها و اتحادیه‌های اعتباری است.
  • FedNow امکان انجام تراکنش ها را در 24 ساعت 7 و 365 روز در سال فراهم می کند.
  • 35 بانک و اتحادیه اعتباری، از جمله دفتر خدمات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده، از قبل برای رسیدگی به پرداخت ها از طریق سرویس FedNow مجهز شده اند.

سرویس FedNow®، پلت فرم پرداخت فوری فدرال رزرو، پخش زنده شد به طور رسمی صبح پنجشنبه این سرویس به بانک ها و اتحادیه های اعتباری در هر اندازه امکان می دهد تا تراکنش های مشتریان خود را بلافاصله پردازش کنند.

فدرال رزرو ادعا می کند که تراکنش های FedNow را می توان در هر روز از سال و در تمام ساعات شبانه روز انجام داد.

برای شروع، 35 بانک و اتحادیه اعتباری و دفتر خدمات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده از جمله کسانی هستند که از قبل آماده رسیدگی به پرداخت ها از طریق سرویس FedNow هستند. علاوه بر این، گروهی متشکل از 16 ارائه دهنده خدمات برای پشتیبانی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری در پردازش پرداخت آماده شده اند.

پرداخت های محتاطانه برای افراد و شرکت ها از طریق FedNow

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در توضیح مزایای سیستم پرداخت فوری گفت:

فدرال رزرو سرویس FedNow را برای کمک به پرداخت های روزمره در سال های آینده سریع تر و راحت تر ایجاد کرد. با گذشت زمان، همانطور که بانک‌های بیشتری استفاده از این ابزار جدید را انتخاب می‌کنند، مزایای آن برای افراد و کسب‌وکارها شامل این می‌شود که فرد را قادر می‌سازد فوراً یک چک حقوق دریافت کند، یا شرکتی برای دسترسی فوری به وجوه هنگام پرداخت فاکتور.

جروم پاول، با این حال، تصریح کرد که سیستم تازه راه‌اندازی شده تلاشی برای جایگزینی پول فیات ندارد. او گفت که FedNow “به یک ارز دیجیتال مرتبط نیست.” او افزود که «این خدمات مانند سایر خدمات پرداخت فدرال رزرو مانند Fedwire و FedACH است. سرویس FedNow نه نوعی ارز است و نه گامی در جهت حذف هر نوع پرداخت، از جمله پول نقد.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب
مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

بازار مالیبازار کریپتو شاهد یک روند صعودی بوده و در این میان سایر ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین با رشد قیمت قابل توجهی همراه شده‌اند.

ادامه مطلب
تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

بازار مالییکی از اعضای جامعه دوج‌کوین با نام کاربری Tdogewhisperer، در توییتی از رسیدن تعداد معاملات این ارز دیجیتال به یک سقف جدید خبر داد. به گفته وی، طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱.۹ میلیون تراکنش دوج‌کوین انجام شده است.

ادامه مطلب
نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

بازار مالیبه گزارش پلتفرم ویل‌آلرت (Whale Alert)، طی مجموعه‌ای از تراکنش‌های بزرگ، نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار توکن SOL را به کیف پول‌های ناشناخته منتقل کرده‌اند.

ادامه مطلب