دریافت اپلیکیشن

فدرال رزرو سیستم پرداخت فوری “FedNow” را راه اندازی کرد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • هدف سرویس تازه راه‌اندازی شده FedNow توانمندسازی بانک‌ها و اتحادیه‌های اعتباری است.
  • FedNow امکان انجام تراکنش ها را در 24 ساعت 7 و 365 روز در سال فراهم می کند.
  • 35 بانک و اتحادیه اعتباری، از جمله دفتر خدمات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده، از قبل برای رسیدگی به پرداخت ها از طریق سرویس FedNow مجهز شده اند.

سرویس FedNow®، پلت فرم پرداخت فوری فدرال رزرو، پخش زنده شد به طور رسمی صبح پنجشنبه این سرویس به بانک ها و اتحادیه های اعتباری در هر اندازه امکان می دهد تا تراکنش های مشتریان خود را بلافاصله پردازش کنند.

فدرال رزرو ادعا می کند که تراکنش های FedNow را می توان در هر روز از سال و در تمام ساعات شبانه روز انجام داد.

برای شروع، 35 بانک و اتحادیه اعتباری و دفتر خدمات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده از جمله کسانی هستند که از قبل آماده رسیدگی به پرداخت ها از طریق سرویس FedNow هستند. علاوه بر این، گروهی متشکل از 16 ارائه دهنده خدمات برای پشتیبانی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری در پردازش پرداخت آماده شده اند.

پرداخت های محتاطانه برای افراد و شرکت ها از طریق FedNow

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در توضیح مزایای سیستم پرداخت فوری گفت:

فدرال رزرو سرویس FedNow را برای کمک به پرداخت های روزمره در سال های آینده سریع تر و راحت تر ایجاد کرد. با گذشت زمان، همانطور که بانک‌های بیشتری استفاده از این ابزار جدید را انتخاب می‌کنند، مزایای آن برای افراد و کسب‌وکارها شامل این می‌شود که فرد را قادر می‌سازد فوراً یک چک حقوق دریافت کند، یا شرکتی برای دسترسی فوری به وجوه هنگام پرداخت فاکتور.

جروم پاول، با این حال، تصریح کرد که سیستم تازه راه‌اندازی شده تلاشی برای جایگزینی پول فیات ندارد. او گفت که FedNow “به یک ارز دیجیتال مرتبط نیست.” او افزود که «این خدمات مانند سایر خدمات پرداخت فدرال رزرو مانند Fedwire و FedACH است. سرویس FedNow نه نوعی ارز است و نه گامی در جهت حذف هر نوع پرداخت، از جمله پول نقد.

[ad_2]

خواندن خبر به انگلیسی

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ /  آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ / آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بازار مالیکریپتوکارنسی نوشت: مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۲.۱۴ درصد بیشتر شده است.

ادامه مطلب
بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بازار مالیدر آغاز سال جدید، طلای جهانی نیز به روند صعودی خود ادامه داد و روز گذشته را در محدوده ۲۲۵۰ دلاری آغاز کرد. شروع قدرتمند دارایی‌های بازار جهانی به فلز زرد محدود نماند و به دارایی‌های محبوب این بازار نیز سرایت کرد و موجب شد تا بیت‌کوین و اتریوم قدرت خود را حفظ کنند.

ادامه مطلب
تحلیلگران در مسیر صعود بیت‌کوین سردرگم شدند

تحلیلگران در مسیر صعود بیت‌کوین سردرگم شدند

بازار مالیبزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، بیت‌کوین به بالای سطح ۷۰هزار دلار رسید و قدرت خود را نشان داد اما سرمایه‌گذاران بازار در مورد اینکه قیمت بیت‌کوین از اینجا به بعد در میان موارد کلان فعلی و نوسانات ورودی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به کدام سمت می‌رود سردرگم هستند.

ادامه مطلب
برای نگهداری رمز ارزها سراغ صرافی های داخلی و خارجی نروید

برای نگهداری رمز ارزها سراغ صرافی های داخلی و خارجی نروید

بازار مالی« برای یادگیری سودآوری در بازار رمزارزها، سراغ افرادی که تحلیل تکنیکال می کنند نروید. حداقل این است که سراغ افرادی که تحلیل احساسات بازار و تحلیل بنیادی می دانند، بروید و سودآوری را از آنها یاد بگیرید. این افراد در بلندمدت موفق تر عمل می کنند.»

ادامه مطلب
بیت کوین در لیست ۱۰ دارایی برتر دنیا/ اپل جایگاه طلا در جهان را می خواهد!

بیت کوین در لیست ۱۰ دارایی برتر دنیا/ اپل جایگاه طلا در جهان را می خواهد!

بازار مالیارزش کل دارایی های ردیابی شده توسط وب سایت ۸Marketcap در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۴ برابر با ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ (تا لحظه انتشار این خبر) برابر با ۱۲۹.۰۶۵ تریلیون دلار بوده است.

ادامه مطلب