دریافت اپلیکیشن

قیمت اتریوم از ارزهای دیجیتال رقیب عقب است. اگر اتریوم از بیت کوین پیروی کند، ممکن است یک رکورد جدید سالانه در کارت باشد.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • قیمت اتریوم از ارزهای دیجیتال رقیب عقب است
  • اگر اتریوم از بیت کوین پیروی کند، ممکن است یک رکورد جدید سالانه در کارت باشد
  • نشست هفته آینده فدرال رزرو برای دلار آمریکا کلیدی است

بازار ارزهای دیجیتال در سال 2023 به شدت رشد کرد. پس از سال ناامیدکننده 2022، با افزایش شدید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو، گاوها بازگشتند.

به عنوان مثال، بیت کوین 81.86٪ YTD افزایش یافت در حالی که ریپل تا 137.53٪ افزایش یافت. در مقایسه با این دو، می‌توان گفت که قیمت اتریوم در سال جاری تنها 58.37 درصد افزایش یافته است.

در بازارهای دیگر، چنین بازدهی به معنای واقعی کلمه غیرممکن تلقی می شود. نه در بازار ارزهای دیجیتال، جایی که ثروت‌ها تقریباً یک شبه به دست می‌آیند (و از دست می‌روند).

بنابراین آیا می توان اتریوم را به دلیل عدم حرکت در مقایسه با همتایانش خریداری کرد؟ علاوه بر این، با پیروی از مراحل بیت کوین، آیا اتریوم در سال به بالاترین سطح خود می رسد؟

نمودار اتریوم توسط TradingView

فدرال رزرو هفته آینده دوباره نرخ وجوه را افزایش می دهد

هفته آینده برای چشم انداز کوتاه مدت و میان مدت دلار آمریکا تعیین کننده خواهد بود. فدرال رزرو آمریکا قرار است چهارشنبه آینده سیاست پولی را تعیین کند و احتمال افزایش نزدیک به 100 درصد است.

هرگز در تاریخ، فدرال رزرو آنچه را که بازار قبلاً قیمت گذاری کرده بود نادیده نگرفت، بنابراین افزایش نرخ قطعی است.

اما فدرال رزرو ممکن است در طول کنفرانس مطبوعاتی که پس از بیانیه FOMC برگزار می شود، به راحتی جداول را تغییر دهد.

اگر رئیس فدرال رزرو، جروم پاول، اشاره ای به ضربه زدن به نرخ پایانی داشته باشد، بازار سعی خواهد کرد پیش بینی کند که اولین کاهش نرخ چه زمانی ارائه می شود.

از این رو، در حالی که افزایش نرخ بهره در هفته آینده ارزش دلار را تضعیف می کند، فدرال رزرو ممکن است در طول کنفرانس مطبوعاتی پیام بدی ارائه دهد. اگر چنین است، انتظار داشته باشید که اتریوم در سال به بالاترین سطح خود برسد.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

بازار مالیبازار داغ ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین، به نفع ریپل (XRP) نیز بوده است. ریپل پس از گذراندن یک روند خنثی طولانی، اکنون شاهد رشد قابل‌توجهی است و رشد دو رقمی قیمت خود را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب
رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

بازار مالیبا افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از ۶۲ هزار دلار در حالی که چندین آلتکوین نیز به‌طور قابل توجهی افزایش یافتند، رمزارزهای برتر حرکت مثبتی را ثبت کردند.

ادامه مطلب
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب