دریافت اپلیکیشن

مارک یوسکو پیش بینی می کند که رالی بیت کوین در سال 2024 منجر به “بالا رفتن سوداگرانه” خواهد شد.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد سرمایه گذاری و موسس، درخواست بلک راک برای صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) جرقه آغاز یک بازار صعودی جدید کریپتو شده است، که در نقطه ای به نصف شدن برنامه ریزی شده برای آوریل 2024، سهموی خواهد داشت. سرمایه مورگان کریک

بر اساس مدل قانون متکالف، ارزش منصفانه بیت کوین حدود 55 هزار دلار است. بنابراین من فکر می کنم که ما به سمت بالا به سمت آن سطح حرکت می کنیم.

یوسکو پیش‌بینی کرد که پس از آن، سفته‌بازان به طور انبوه وارد بازار خواهند شد و بیت کوین را تحت فشار قرار خواهند داد.بیت کوین) قیمت فراتر از ارزش منصفانه آن به بالاترین سطح جدید تاریخ.

یوسکو پیش‌بینی کرد: «احتمالاً در سال 2024 یک نقطه رشد سوداگرانه خواهیم داشت. این منجر به رکود بعدی و زمستان بعدی ارزهای دیجیتال می‌شود.

یوسکو بسیار مطمئن است که برنامه ETF بیت کوین بلک راکس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایید می شود، بنابراین تبدیل به یکی از کاتالیزورهای صعود سهموی بعدی خواهد شد.

“من فکر می کنم این یک معامله تمام شده است. فکر می‌کنم سال‌هاست که کار تمام شده است. آنها فقط منتظر زمان مناسب بوده اند.» او در توضیح این برنامه گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز قیمت بیت کوین یوسکو در ماه های آینده، مصاحبه کامل را از دست ندهید و در کانال یوتیوب ما مشترک شوید!

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.