دریافت اپلیکیشن

نزدک راه‌اندازی نگهبانی ارزهای دیجیتال خود را به حالت تعلیق درآورد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • نزدک اعلام کرده بود که خدمات نگهبانی کریپتو را قبل از پایان سه ماهه دوم سال 2023 راه اندازی خواهد کرد.
  • با این حال، بازار جهانی اوراق بهادار راه اندازی این خدمات را به حالت تعلیق درآورده است.
  • نزدک به تغییر محیط تجاری و نظارتی در ایالات متحده اشاره کرده است.

راه‌اندازی نگهبانی ارز دیجیتال نزدک، که قبلاً در اختیار داشت برنامه ریزی شده است تا پایان سه ماهه دوم سال 2023، متوقف شده است.

به گفته مدیر عامل شرکت آدنا فریدمن، نزدک در جریان نتایج Q2، راه اندازی کسب و کار نگهداری دارایی دیجیتال خود را به دلیل خطرات نظارتی در ایالات متحده به تعویق انداخته است.

مدیرعامل با تایید تعلیق پرتاب گفت:

“در این سه ماهه، با توجه به تغییر محیط تجاری و نظارتی در ایالات متحده، ما تصمیم گرفتیم راه اندازی کسب و کار نگهبان دارایی های دیجیتال ایالات متحده و تلاش های مرتبط خود را برای پیگیری مجوز مربوطه متوقف کنیم.”

نزدک همچنان به ارزهای دیجیتال متعهد است

در حالی که بازار جهانی اوراق بهادار راه اندازی خدمات نگهبانی رمزارز خود را به حالت تعلیق درآورده است، تأکید کرده است که به توسعه تجارت دارایی دیجیتال متعهد است.

آدنا فریدمن ضمن تایید به مشتریان مبنی بر اینکه نزدک بازار را از نزدیک برای رویدادهای نظارتی احتمالی در ماه‌های آینده رصد خواهد کرد، گفت:

ما به ساخت و ارائه قابلیت‌های فناوری ادامه می‌دهیم که Nasdaq را به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های نرم‌افزاری دارایی‌های دیجیتال پیشرو در صنعت گسترده‌تر جهانی قرار می‌دهد. این شامل پیشبرد راه حل نگهداری ما به عنوان یک پلتفرم فناوری برای خدمت به بازار جهانی دارایی های دیجیتال گسترده تر است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که شرکت‌های بزرگ وابسته به رمزارز، جایگاه خود را دوباره ارسال می‌کنند بیت کوین برنامه های کاربردی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) با SEC. تقریباً همه شرکت هایی که قصد دارند ETF های بیت کوین را صادر کنند، در حال کار بر روی لیست کردن آنها در بورس Nasdaq هستند. انتظار می رود SEC درخواست های ارسال شده را بررسی کند و تصمیم بگیرد که آیا آنها را تأیید یا رد کند. جدیدترین برنامه ETF بیت کوین که توسط SEC پذیرفته شده است برنامه Valkyrie Spot Bitcoin ETF.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب
مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

مقاومت ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین

بازار مالیبازار کریپتو شاهد یک روند صعودی بوده و در این میان سایر ارزهای دیجیتال در برابر بیت‌کوین با رشد قیمت قابل توجهی همراه شده‌اند.

ادامه مطلب
تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

تعداد تراکنش‌های دوج‌ کوین رکورد شکست؛ اما این رکوردشکنی یک نکته منفی دارد!

بازار مالییکی از اعضای جامعه دوج‌کوین با نام کاربری Tdogewhisperer، در توییتی از رسیدن تعداد معاملات این ارز دیجیتال به یک سقف جدید خبر داد. به گفته وی، طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱.۹ میلیون تراکنش دوج‌کوین انجام شده است.

ادامه مطلب
نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار را جابه‌جا کردند! تأثیر آن بر قیمت SOL چیست؟

بازار مالیبه گزارش پلتفرم ویل‌آلرت (Whale Alert)، طی مجموعه‌ای از تراکنش‌های بزرگ، نهنگ‌های سولانا ۸۲ میلیون دلار توکن SOL را به کیف پول‌های ناشناخته منتقل کرده‌اند.

ادامه مطلب