دریافت اپلیکیشن

گزارش CoinMarketCap H1 2023 می گوید که سه ماهه دوم یک «سه ماهه گمشده» بود.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

CoinMarketCap، گردآورنده داده‌های رمزنگاری، گزارش «براساس CMC: تجزیه و تحلیل بازار کریپتو H1 2023» خود را منتشر کرده است. در این گزارش، وب سایت اطلاعات سکه، سه ماهه دوم سال 2023 را به دلیل عوامل متعددی از جمله فقدان روایت بازار قوی در مقایسه با سه ماهه اول سال به عنوان یک سه ماهه گمشده توصیف کرد. این گزارش خاطرنشان می کند، با این حال، چند حوزه رشد و انعطاف پذیری قوی را تجربه کردند.

با توجه طبق این گزارش، سه ماهه اول 2023 تحولات مثبت بیشتری مانند بیت کوین (بیت کوین) دوبرابر شدن قیمت و افزایش راه حل های مقیاس بندی لایه-2 مانند Arbitrum و اثبات های دانش صفر. علاوه بر این، Q1 نیز قوی نشان داد توکن غیرقابل تعویض (NFT) بازاری که توسط به روز رسانی محصول و صدور توکن NFT Marketplace Blur هدایت می شد.

پنج بخش فعال برتر در نیمه اول سال 2023. منبع: CoinMarketCap

جمع‌آورنده داده همچنین خاطرنشان کرد که Q2 در ایجاد پیشرفت‌های پیشگامانه شکست خورد. علی‌رغم روندهایی که نشان می‌داد Q2 یک فصل memecoin است و محبوبیت استاندارد توکن جدید BRC-20، CoinMarketCap استدلال کرد که Q2 به سادگی هیجانی را که Q1 ارائه کرد ایجاد نکرد.

با وجود این، شرکت داده گفت که برخی رویدادهای مثبت در طول سه ماهه دوم رخ داده است. این شامل شاخص ترس و طمع کریپتو است – معیاری که هدف آن نشان دادن احساسات کلی بازار ارزهای دیجیتال است – که امتیاز 52 را نشان می‌دهد که خنثی در نظر گرفته می‌شود. این نتیجه بسیار بهتر از امتیاز 32 آن در ابتدای سال است که نشان دهنده ترس در بازار است.

مربوط: با تسلط بیت کوین در سه ماهه دوم، آلت کوین ها “خونریزی” کردند: CoinGecko

اگرچه بازار چالش برانگیز بود، CoinMarketCap خاطرنشان کرد که بخش‌های خاص انعطاف‌پذیری و رشد را در سرمایه‌گذاری سالانه خود (YTD) نشان دادند. اینها شامل واقعیت مجازی و افزوده می شود که رشد 704 درصدی را نشان می دهد و هوش مصنوعی و کلان داده ها رشد 323 درصدی را نشان می دهد.

در همین حال، مالی غیرمتمرکز پروژه ها و زیرساخت ها نیز شروع به بازگشت کرده اند. بر اساس داده‌ها، وام‌دهی و استقراض ۱۴۹ درصد، مشتقه‌ها ۷۵ درصد، ذخیره‌سازی ۸۶ درصد و قابلیت همکاری ۵۸ درصد افزایش یافته است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: آیا شما باید “قرص نارنجی” کودکان؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین