بیت ارز ، اولین تالار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران با قابلیت معامله با ریال و تتر.

 

حوزه ارز دیجیتال سرشار از پتانسیل‌ و اتفاق‌های خوب است. نه تنها آن‌ها تراکنش‌های مالی را آسان‌تر می‌کنند، بلکه قابلیت های زیادی را در امر دیجیتال ایجاد می کنند.ارزهای دیجیتال درحال حاضر بیشتر از چیزی که ما انتظارش را داریم در حال شکل دادن به دنیای ما هستند. فقط مساله زمان است، این‌که چه زمانی این امر به جریان اصلی تبدیل خواهد شد. زمانی که این اتفاق بیفتد، ما باید در یک دنیای بهتری که بر پایه یک مدل اقتصادی پایدارتری برقرار است، زندگی کنیم.

با توجه به نیاز مردم و به خصوص سازمان ها در عرصه تجارت جهانی و مشکلات به وجود آمده ناشی از تحریم ها و ضعف شبکه بانکی و به فراموشی سپردن کسب هاو مشاغل سنتی سایت بیت ارز (bitarz) تصمیم گرفت تا مکانی امن و راحت جهت تبادل ارزهای دیجیتال در سطح بین المللی به وجود آورد.

تیم بیت ارز (bitarz) می کوشد تا در این راستا کمکی هر چند کوچک در توسعه و رونق کسب و کارها  برای هموطنان ایجاد کند.

ماموریت گروه بیت ارز (bitarz) ارتقای کمی و کیفی،فرهنگ سازی،آموزش و کمک به سازمانها و مردم در سایه صداقت،درک متقابل،تعهد به اهداف و مشتری مداری جهت تجارت ایمن و سالم در دنیای ارزهای دیجیتال می باشد.

بیت ارز (bitarz.net) از معتبرترین سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران براساس استانداردهای اکسچنج های معتبر دنیا می باشد.

 

بیت ارز ، خرید و فروش ارز دیجیتال