دریافت اپلیکیشن

Binance Labs 10 میلیون دلار در پروتکل DeFi Radiant Capital سرمایه گذاری می کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • سرمایه گذاری استراتژیک Binance Labs در Radiant Capital به پروتکل DeFi کمک می کند تا محصول خود را به زنجیره های EVM بیشتری گسترش دهد.
  • قیمت توکن بومی رادیانت RDNT پس از انتشار این خبر 10 درصد افزایش یافت.

آزمایشگاه بایننس، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر صرافی پیشرو در جهان بایننس10 میلیون دلار در وام دهنده غیرمتمرکز رمزارز Radiant Capital (RDNT) سرمایه گذاری کرده است.

پروتکل وام دهی و استقراض Radiant بر روی LayerZero، یکی از شرکت های نمونه کار بایننس Labs ساخته شده است.

Radiant برای استفاده از بودجه برای گسترش محصول DeFi خود

با توجه به یک اعلامیه از بایننس، دور تأمین مالی استراتژیک، تعهد بایننس Labs به نوآوری ارزهای دیجیتال، از جمله در حمایت از نسل بعدی پروژه‌های DeFi ناشناس زنجیره‌ای را ادامه می‌دهد.

Radiant این هدف را با پذیرش نقدینگی تکه تکه‌ای که اکوسیستم DeFi را محاصره می‌کند، به بازار می‌آورد. این پلتفرم با اجازه دادن به کاربران برای استفاده از یک نوآوری پل زدنی برای استقراض و وام دادن در هر زنجیره، این امر را ترویج می کند.

آزمایشگاه های بایننس به طور فعال به دنبال پروژه های امیدوارکننده DeFi هستند که نه تنها صنعت را پیشرفت می دهند، بلکه مرزهای نوآوری را نیز افزایش می دهند. تعهد Radiant Capital به تسهیل تراکنش های زنجیره ای بدون درز برای DeFi، و عملکرد در Arbitrum و BNB Chain پتانسیل آن را برای افزایش پذیرش انبوه نشان می دهد.یی هه، یکی از بنیانگذاران و رئیس بایننس لبز گفت.

به عنوان CoinJournal گزارش شده است امروز، بایننس یک گزارش میانسالی برای صنعت کریپتو منتشر کرده است که در آن صرافی رشد در شش ماه گذشته را برجسته می کند. یکی از زمینه هایی که شاهد رشد قابل توجهی هستیم، DeFi است.

تیم Radiant می‌گوید که این بودجه در زمان حیاتی به دست می‌آید زیرا این پلتفرم به دنبال گسترش محصول خود به زنجیره‌های EVM بیشتری است. این به کشش مشاهده شده در Arbitrum و BNB Chain اضافه می کند، با این پروتکل به دنبال تبدیل شدن به بهترین پلتفرم های DeFi در جهان.

انتظار می رود که رشد شامل گسترش حمایت اوراکل، وثیقه، نقدینگی متقابل و بازپرداخت انتزاعی باشد. همچنین در توسعه محصول، استقرار در شبکه اصلی اتریوم و ادغام کامل با پشتیبانی پیام رسانی LayerZero بسیار مهم است.

Radiant بر این باور است که این تحولات باعث خواهد شد 100 میلیون کاربر بعدی وارد سیستم DeFi شوند و از آن بهره ببرند. جورج ماکالان، بنیانگذار Radiant Capital، در توضیح این نقطه عطف گفت که مشارکت با Binance Labs به پلتفرم او اجازه می دهد تا از “تخصص، منابع و پشتیبانی استراتژیک گسترده بایننس” بهره مند شود.

سرمایه‌گذاری آن‌ها نقش مهمی در پیشبرد Radiant به ارتفاعات جدید خواهد داشت، زیرا پروتکل به زنجیره‌های جدید گسترش می‌یابد، به مقیاس‌پذیری ادامه می‌دهد و ابزار را به اکوسیستم باز می‌گرداند.،” او اضافه کرد.

توکن بومی Radiant RDNT واکنش مثبتی به این خبر نشان داد و ارزش آن با جهش 10 درصدی به نزدیک 0.32 دلار رسید.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

بازار مالیبازار داغ ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین، به نفع ریپل (XRP) نیز بوده است. ریپل پس از گذراندن یک روند خنثی طولانی، اکنون شاهد رشد قابل‌توجهی است و رشد دو رقمی قیمت خود را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب
رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

بازار مالیبا افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از ۶۲ هزار دلار در حالی که چندین آلتکوین نیز به‌طور قابل توجهی افزایش یافتند، رمزارزهای برتر حرکت مثبتی را ثبت کردند.

ادامه مطلب
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب