دریافت اپلیکیشن

Binance Labs 10 میلیون دلار در پروتکل DeFi Radiant Capital سرمایه گذاری می کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • سرمایه گذاری استراتژیک Binance Labs در Radiant Capital به پروتکل DeFi کمک می کند تا محصول خود را به زنجیره های EVM بیشتری گسترش دهد.
  • قیمت توکن بومی رادیانت RDNT پس از انتشار این خبر 10 درصد افزایش یافت.

آزمایشگاه بایننس، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر صرافی پیشرو در جهان بایننس10 میلیون دلار در وام دهنده غیرمتمرکز رمزارز Radiant Capital (RDNT) سرمایه گذاری کرده است.

پروتکل وام دهی و استقراض Radiant بر روی LayerZero، یکی از شرکت های نمونه کار بایننس Labs ساخته شده است.

Radiant برای استفاده از بودجه برای گسترش محصول DeFi خود

با توجه به یک اعلامیه از بایننس، دور تأمین مالی استراتژیک، تعهد بایننس Labs به نوآوری ارزهای دیجیتال، از جمله در حمایت از نسل بعدی پروژه‌های DeFi ناشناس زنجیره‌ای را ادامه می‌دهد.

Radiant این هدف را با پذیرش نقدینگی تکه تکه‌ای که اکوسیستم DeFi را محاصره می‌کند، به بازار می‌آورد. این پلتفرم با اجازه دادن به کاربران برای استفاده از یک نوآوری پل زدنی برای استقراض و وام دادن در هر زنجیره، این امر را ترویج می کند.

آزمایشگاه های بایننس به طور فعال به دنبال پروژه های امیدوارکننده DeFi هستند که نه تنها صنعت را پیشرفت می دهند، بلکه مرزهای نوآوری را نیز افزایش می دهند. تعهد Radiant Capital به تسهیل تراکنش های زنجیره ای بدون درز برای DeFi، و عملکرد در Arbitrum و BNB Chain پتانسیل آن را برای افزایش پذیرش انبوه نشان می دهد.یی هه، یکی از بنیانگذاران و رئیس بایننس لبز گفت.

به عنوان CoinJournal گزارش شده است امروز، بایننس یک گزارش میانسالی برای صنعت کریپتو منتشر کرده است که در آن صرافی رشد در شش ماه گذشته را برجسته می کند. یکی از زمینه هایی که شاهد رشد قابل توجهی هستیم، DeFi است.

تیم Radiant می‌گوید که این بودجه در زمان حیاتی به دست می‌آید زیرا این پلتفرم به دنبال گسترش محصول خود به زنجیره‌های EVM بیشتری است. این به کشش مشاهده شده در Arbitrum و BNB Chain اضافه می کند، با این پروتکل به دنبال تبدیل شدن به بهترین پلتفرم های DeFi در جهان.

انتظار می رود که رشد شامل گسترش حمایت اوراکل، وثیقه، نقدینگی متقابل و بازپرداخت انتزاعی باشد. همچنین در توسعه محصول، استقرار در شبکه اصلی اتریوم و ادغام کامل با پشتیبانی پیام رسانی LayerZero بسیار مهم است.

Radiant بر این باور است که این تحولات باعث خواهد شد 100 میلیون کاربر بعدی وارد سیستم DeFi شوند و از آن بهره ببرند. جورج ماکالان، بنیانگذار Radiant Capital، در توضیح این نقطه عطف گفت که مشارکت با Binance Labs به پلتفرم او اجازه می دهد تا از “تخصص، منابع و پشتیبانی استراتژیک گسترده بایننس” بهره مند شود.

سرمایه‌گذاری آن‌ها نقش مهمی در پیشبرد Radiant به ارتفاعات جدید خواهد داشت، زیرا پروتکل به زنجیره‌های جدید گسترش می‌یابد، به مقیاس‌پذیری ادامه می‌دهد و ابزار را به اکوسیستم باز می‌گرداند.،” او اضافه کرد.

توکن بومی Radiant RDNT واکنش مثبتی به این خبر نشان داد و ارزش آن با جهش 10 درصدی به نزدیک 0.32 دلار رسید.

[ad_2]

خواندن خبر به انگلیسی

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ /  آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت‌کوین ارزش ۷۰ هزار دلاری خود را پس می‌گیرد؟ / آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بازار مالیکریپتوکارنسی نوشت: مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۲.۱۴ درصد بیشتر شده است.

ادامه مطلب
بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بازار مالیدر آغاز سال جدید، طلای جهانی نیز به روند صعودی خود ادامه داد و روز گذشته را در محدوده ۲۲۵۰ دلاری آغاز کرد. شروع قدرتمند دارایی‌های بازار جهانی به فلز زرد محدود نماند و به دارایی‌های محبوب این بازار نیز سرایت کرد و موجب شد تا بیت‌کوین و اتریوم قدرت خود را حفظ کنند.

ادامه مطلب
تحلیلگران در مسیر صعود بیت‌کوین سردرگم شدند

تحلیلگران در مسیر صعود بیت‌کوین سردرگم شدند

بازار مالیبزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، بیت‌کوین به بالای سطح ۷۰هزار دلار رسید و قدرت خود را نشان داد اما سرمایه‌گذاران بازار در مورد اینکه قیمت بیت‌کوین از اینجا به بعد در میان موارد کلان فعلی و نوسانات ورودی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به کدام سمت می‌رود سردرگم هستند.

ادامه مطلب
برای نگهداری رمز ارزها سراغ صرافی های داخلی و خارجی نروید

برای نگهداری رمز ارزها سراغ صرافی های داخلی و خارجی نروید

بازار مالی« برای یادگیری سودآوری در بازار رمزارزها، سراغ افرادی که تحلیل تکنیکال می کنند نروید. حداقل این است که سراغ افرادی که تحلیل احساسات بازار و تحلیل بنیادی می دانند، بروید و سودآوری را از آنها یاد بگیرید. این افراد در بلندمدت موفق تر عمل می کنند.»

ادامه مطلب
بیت کوین در لیست ۱۰ دارایی برتر دنیا/ اپل جایگاه طلا در جهان را می خواهد!

بیت کوین در لیست ۱۰ دارایی برتر دنیا/ اپل جایگاه طلا در جهان را می خواهد!

بازار مالیارزش کل دارایی های ردیابی شده توسط وب سایت ۸Marketcap در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۴ برابر با ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ (تا لحظه انتشار این خبر) برابر با ۱۲۹.۰۶۵ تریلیون دلار بوده است.

ادامه مطلب