دریافت اپلیکیشن

Conch AI چیست؟ | اخبار بلاک چین

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از بلاکچین نیوز

Conch AI یک هوش مصنوعی دستیار نوشتاری مجهز به هوش مصنوعی که در اوایل دهه 2020 راه اندازی شد. این ابزار از یادگیری ماشینی و الگوریتم‌های پردازش زبان طبیعی برای تجزیه و تحلیل و درک داده‌های مبتنی بر متن استفاده می‌کند و طیف وسیعی از ویژگی‌ها را برای بهبود فرآیند نوشتن ارائه می‌کند.

بررسی اجمالی

Conch AI یک دستیار نوشتاری جامع است که به کاربران اجازه می‌دهد جملات و پاراگراف‌ها را بازنویسی کنند، منابع را خلاصه کنند، به سؤالات پاسخ دهند و مقدمه، نتیجه‌گیری و طرح کلی تولید کنند. همچنین دارای یک بای پس ردیاب هوش مصنوعی داخلی است که به کاربران کمک می کند از تشخیص توسط الگوریتم هایی مانند GPTZero و Turnitin جلوگیری کنند. این ابزار به عنوان یک افزونه کروم در دسترس است و آن را با پلتفرم هایی مانند Gmail، WordPress، Google Docs و LinkedIn سازگار می کند.

امکانات

1. بازنویسی و خلاصه کردن

Conch AI می تواند جملات و پاراگراف ها را بازنویسی کند و آن را به ابزاری ارزشمند برای تقویت محتوای نوشتاری تبدیل کند. همچنین می تواند منابع را خلاصه کند و به کاربران کمک کند تا به سرعت نکات اصلی یک متن را درک کنند.

2. AI Detector Bypasser

Conch AI دارای یک بای پس ردیاب هوش مصنوعی داخلی است که به کاربران کمک می کند از تشخیص توسط الگوریتم هایی مانند جلوگیری کنند. صفرGPT، GPTZero و Turnitin. این ویژگی به ویژه برای نوشتن آکادمیک و پژوهشی که در آن اصالت محتوا در اولویت است مفید است.

3. برنامه افزودنی کروم

Conch AI به عنوان یک افزونه کروم در دسترس است و آن را با طیف گسترده ای از پلتفرم ها از جمله Gmail، WordPress، Google Docs و LinkedIn سازگار می کند.

4. پاسخ به سوالات

هوش مصنوعی می تواند به سوالات کاربران پاسخ دهد و به تحقیق و جمع آوری اطلاعات کمک کند.

5. ایجاد مقدمه، نتیجه گیری و طرح کلی

Conch AI می تواند این بخش های ضروری یک مقاله را ایجاد کند و فرآیند نوشتن را ساده کند.

قیمت گذاری

Conch AI دو طرح قیمت گذاری را ارائه می دهد: یک طرح رایگان و یک طرح حرفه ای. طرح رایگان به کاربران امکان می دهد بدون هیچ هزینه ای به 3000 توکن دسترسی داشته باشند و دستیار نوشتن هوش مصنوعی را امتحان کنند. بسته به منبع، برنامه Pro از 3.99 دلار در ماه یا 9.99 دلار در ماه شروع می شود. طرح Pro ویژگی‌ها و مزایای بیشتری را ارائه می‌کند، مانند نوشتن ۱۰ برابر سریع‌تر با کمک هوش مصنوعی و یک Bypasser هوش مصنوعی برای اطمینان از عدم شناسایی محتوا توسط الگوریتم‌های تشخیص هوش مصنوعی.

پذیرایی

Conch AI به طور گسترده توسط کاربرانی که به دنبال افزایش بهره وری نوشتاری خود هستند مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که اثربخشی ابزار بسته به مورد استفاده خاص و نیازهای کاربر می‌تواند متفاوت باشد.

منابع

Conch AI چیست و آیا هوش مصنوعی Conch AI بای پس تشخیص می دهد؟

Conch AI چیست؟ چگونه کار می کند؟

منبع تصویر: ShutterstockSource link

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

30ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب