دریافت اپلیکیشن

FCA بریتانیا یک سندباکس دیجیتال دائمی راه اندازی کرد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

خوراکی های کلیدی

رگولاتور مالی بریتانیا یک سندباکس دیجیتالی راه اندازی کرد

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) اعلام کرد در روز پنجشنبه 20 ژوئیه، یک سندباکس دیجیتال راه اندازی خواهد کرد.

رگولاتور گفت که سندباکس دیجیتال دائمی در 1 آگوست 2023 در دسترس خواهد بود و این پلتفرم را به روی طیف وسیع تری از مشاغل نوآور، استارت آپ ها و ارائه دهندگان داده باز می کند.

این پلتفرم به عنوان یک محیط آزمایشی برای شرکت ها عمل می کند تا ببینند محصولات آنها در مراحل اولیه توسعه چگونه عمل می کنند.

این آخرین اخبار ارزهای دیجیتال تقریباً سه سال پس از راه اندازی سندباکس توسط رگولاتور به صورت آزمایشی می گذرد. FCA گفت sandbox همچنین برای ارائه دهندگان داده در دسترس خواهد بود و به شرکت ها امکان دسترسی به مجموعه داده ها، رابط های برنامه کاربردی (API) و حفاظت از امنیت داده ها را می دهد.

FCA گفت؛

«تا به حال، این پلتفرم فقط به طور موقت برای کسانی که در پایلوت‌ها و TechSprints شرکت می‌کنند، در دسترس بوده است.

Digital Sandbox برای تقویت نوآوری و رشد کار می‌کند – بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان قبلی شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در آزمایش‌ها و TechSprints پیشرفت‌های مثبتی از جمله راه‌اندازی محصولات جدید، تأمین بودجه و مشارکت‌ها، یا دریافت جوایز یا تقدیرنامه‌های صنعتی داشتند.

جعبه شنی دیجیتال محافظت از امنیت داده ها را فراهم می کند

آژانس نظارتی اشاره کرد که جعبه شنی دیجیتال آن دارای ویژگی های متعددی است که به نفع توسعه دهندگان است. محیط توسعه یکپارچه سندباکس امکان آزمایش و در عین حال محافظت از دارایی های داده روی پلت فرم را فراهم می کند.

علاوه بر این، توسعه دهندگان به بیش از 200 مجموعه داده مصنوعی، عمومی یا ناشناس و بیش از 1000 API دسترسی خواهند داشت تا امکان تست و اعتبار سنجی راه حل های فناوری را فراهم کنند.

ویژگی عرشه مشاهده به افراد علاقه مند مانند تنظیم کننده ها، متصدیان و سایرین اجازه می دهد تا آزمایشات حین پرواز را در سطح فنی مشاهده کنند. در نهایت، FCA معتقد است که جعبه شنی می‌تواند تنوع فکری را ارتقا دهد، آموخته‌ها را به اشتراک بگذارد و اکوسیستمی را بین تیم‌ها، ناظران و مربیان تقویت کند.

جان گلن، وزیر اقتصاد سابق، برنامه‌های سندباکس را در سال 2022 با هدف تبدیل بریتانیا به مرکز نوآوری ارزهای دیجیتال ارائه کرد. پیش از این، sandbox فقط در خلال آزمایش‌ها و TechSprints در دسترس بود که افراد صنعت مالی را برای رسیدگی به چالش‌های صنعت گرد هم می‌آورد.خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب
معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

معاملات مشکوک در NFT مون‌بردز قبل از اعلام قرارداد جدید آن

اقتصاد کلانافزایش ناگهانی حجم معاملات قبل از اعلام خبر خرید حقوق معنوی مجموعه NFT مون‌بردز توسط یوگا لبز، شک و تردیدها را درباره وجود معاملات داخلی افزایش داد.

ادامه مطلب
مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

مهاجرت فعالان استخراج بیت کوین به کشور اتیوپی

بازار مالیاتیوپی به لطف هزینه‌های پایین انرژی و سیاست‌های دولتی مطلوب، به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصدی جذاب برای فعالان استخراج بیت کوین است.

ادامه مطلب