دریافت اپلیکیشن

INX برای توکنیزه کردن و فهرست کردن سهام Casper Labs در پلت فرم ATS تنظیم شده

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از بلاکچین نیوز

مطابق با Blockchain.NewsINX Digital Company, Inc. (NEO: INXD، INXATS: INX، OTCQB: INXDF)، یک کارگزار، فروشنده، ATS و عامل انتقال تحت نظارت ایالات متحده، در 19 ژوئیه 2023 اعلام کرد که دارایی Casper Labs، ارائه‌دهنده پیشرو نرم‌افزار بلاک چین سازمانی را توکن و فهرست می‌کند.

Casper Labs INX را به‌عنوان پلتفرم ترجیحی خود برای توکن‌سازی و فهرست‌بندی سهام خود برای تجارت در بازار ثانویه انتخاب کرده است. این حرکت نشان دهنده تعهد آزمایشگاه کاسپر به پذیرش مقررات و آینده امور مالی و همچنین پتانسیل دارایی های دیجیتال است.

این همکاری به سهام Casper Labs اجازه می‌دهد تا از طریق پلتفرم INX.One در اختیار یک استخر نقدینگی بالقوه جهانی از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی در بیش از 60 کشور باشد. INX.One تنها پلتفرم کاملاً تنظیم‌شده برای فهرست‌بندی و تجارت توکن‌های امنیتی ثبت‌شده در SEC و ارزهای دیجیتال است.

فهرست سهام Casper Labs در INX.One برای سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده است و به خریداران احتمالی فرصت کافی برای ثبت نام در پلت فرم INX و شرکت در این فرصت پیشگامانه می دهد. توکن‌سازی و فهرست‌بندی سهام Casper Labs نشان‌دهنده لحظه‌ای مهم در صنعت است، و توکن‌سازی را به‌عنوان مورد استفاده پیشرو در پذیرش جهانی دارایی‌های دیجیتال توسط موسسات خرده‌فروشی و مالی تقویت می‌کند.

Casper Labs که در سال 2018 تأسیس شد، پروتکل Casper را ساخت، اولین بلاک چین که به طور خاص برای کاربران تجاری طراحی شده است. گزارش اخیر آزمایشگاه Casper، که بیش از 600 مدیر سطح C را در بازارهای ایالات متحده، بریتانیا و چین مورد بررسی قرار داد، نشان داد که 87٪ از کسب و کارها قصد دارند در سال 2023 در طرح های بلاک چین سرمایه گذاری کنند.

ماموریت INX افزایش دسترسی سرمایه گذاران آمریکایی و بین المللی به فرصت های رو به رشد در اقتصاد دیجیتال است. هدف پلتفرم INX.One دموکراتیک کردن بازارهای مالی و در عین حال فراهم کردن نرده‌های محافظ نظارتی لازم از طریق همکاری نزدیک با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده و جهانی است.

منبع تصویر: ShutterstockSource link

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

بازار مالیبازار داغ ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین، به نفع ریپل (XRP) نیز بوده است. ریپل پس از گذراندن یک روند خنثی طولانی، اکنون شاهد رشد قابل‌توجهی است و رشد دو رقمی قیمت خود را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب
رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

بازار مالیبا افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از ۶۲ هزار دلار در حالی که چندین آلتکوین نیز به‌طور قابل توجهی افزایش یافتند، رمزارزهای برتر حرکت مثبتی را ثبت کردند.

ادامه مطلب
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب