دریافت اپلیکیشن

Moxy از فروش توکن، پلتفرم esports و Battle of the Influencers رونمایی کرد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین جورنال

  • Moxy فروش عمومی را در روز چهارشنبه اعلام کرد که توکن اصلی آن MOXY اکنون در یک فروش عمومی در دسترس است.
  • این شرکت همچنین پلتفرم Moxy esports و رقابت Battle of the Influencers را رسما راه اندازی کرد.

موکسییک شرکت پیشرو در زمینه ورزش های الکترونیکی مبتنی بر بلاک چین، فروش توکن خود را به طور رسمی راه اندازی کرده است. این تیم همچنین اعلام کرده است که پلت فرم ورزش های الکترونیکی خود و بسیار مورد انتظار است نبرد اینفلوئنسرها مسابقه زنده است

تیم Moxy در یک بیانیه مطبوعاتی که روز چهارشنبه با CoinJournal به اشتراک گذاشته شد، راه اندازی سه گانه تاریخی را فاش کرد.

Moxy فروش عمومی توکن بومی را راه اندازی کرد

MOXY دارایی بومی اکوسیستم Moxy است و اکنون به صورت توکن در دسترس عموم است. طبق گفته Moxy، کل عرضه 1.5 میلیارد توکن MOXY خواهد بود. حدود 17.5 درصد از کل عرضه برای فروش توکن، که شامل فروش خصوصی، فروش باشگاهی و فروش عمومی است، کنار گذاشته شد.

در مرحله فروش عمومی این توکن، طرفداران ورزش های الکترونیکی، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و عموم سرمایه گذاران این شانس را خواهند داشت که از مجموع 11 میلیون توکن به دست آورند. طبق جزئیات پلتفرم، قیمت فروش عمومی از 0.06 دلار شروع شده است صفحه توکنومیکس.

در مورد کاربرد آن، MOXY یک اکوسیستم بازی جهانی را نیرو خواهد داد. دارندگان به پلتفرم ورزش‌های الکترونیکی درخواستی Moxy دسترسی پیدا می‌کنند که در آن می‌توانند در موارد متعددی شرکت کنند بازی مسابقات برای پرداخت در توکن بومی.

مسابقاتی مانند نبرد اینفلوئنسرها، یک چالش ورزش های الکترونیکی برای تأثیرگذاران برتر اینترنت، در دسترس جامعه قرار خواهد گرفت. شرکت‌کنندگان نه تنها می‌توانند در یک محیط بازی مبتنی بر بلاک چین با یکدیگر مبارزه کنند، بلکه برای کسب شانس کسب توکن‌های MOXY نیز رقابت خواهند کرد.

موکسی اخیرا شریک شد با ارائه دهندگان خدمات برای افزایش دید توکن. پلتفرم ورزش‌های الکترونیکی همچنین قراردادی را با سازنده بازی‌های ویدیویی بریتانیایی Stainless Games امضا کرد که در آن بازی شوتر Shock Rods را به کاتالوگ خود اضافه کرد.

خواندن خبر به انگلیسی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

بازار مالیبازار داغ ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین، به نفع ریپل (XRP) نیز بوده است. ریپل پس از گذراندن یک روند خنثی طولانی، اکنون شاهد رشد قابل‌توجهی است و رشد دو رقمی قیمت خود را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب
رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

بازار مالیبا افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از ۶۲ هزار دلار در حالی که چندین آلتکوین نیز به‌طور قابل توجهی افزایش یافتند، رمزارزهای برتر حرکت مثبتی را ثبت کردند.

ادامه مطلب
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب