دریافت اپلیکیشن

Oasis، بلاک چین حریم خصوصی سازگار با اتریوم Sapphire را راه اندازی کرد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

Oasis بلاک چین محرمانه سازگار با ماشین مجازی اتریوم خود را به نام Sapphire راه اندازی کرده است که می گوید به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد.DApps) برای استفاده از ویژگی های بهبود یافته حریم خصوصی.

با وجود Sapphire و Oasis Privacy Layer (OPL)، برنامه‌های کاربردی موجود در شبکه‌های EVM می‌توانند از اولین ویژگی‌های حریم خصوصی بلاک چین بدون نیاز به تعویض زنجیره‌ای متقابل برای توکن‌های مربوطه استفاده کنند.

کوین تلگراف با Oasis تماس گرفت تا اجزای اصلی بلاک چین Sapphire را باز کند و چگونه امیدوار است بتواند به توسعه زنجیره متقابل Web3 با تمرکز بر ویژگی‌های حریم خصوصی برای قراردادهای هوشمند کمک کند.

جرنج کوس، مدیر بنیاد Oasis گفت که OPL، به ویژه به توسعه دهندگانی که DApps را روی هر شبکه EVM ساخته اند، اجازه می دهد تا انواع ویژگی های Sapphire را بدون نیاز به مهاجرت به بلاک چین Oasis ادغام کنند:

سازگاری کامل با EVM به این معنی است که توسعه‌دهندگان می‌توانند قراردادهای هوشمند خصوصی را در محیطی بسازند که قبلاً با آن آشنا هستند – به عنوان مثال، قراردادهای هوشمند Solidity که بر روی EVM اجرا می‌شوند، همانطور که از اتریوم شناخته می‌شود.

کوس اضافه کرد که این عملکرد همچنین توانایی استقرار DApp ها را در زنجیره های مختلف بهبود می بخشد و آنها را سازگار می کند. مثال دیگر، داشتن یک قرارداد هوشمند سازمانی مستقل غیرمتمرکز بر روی اتریوم در حالی که رای گیری کاملا خصوصی در Sapphire انجام می شود، با نتایج نهایی به قرارداد اصلی DAO ارسال می شود.

“به این ترتیب، قابلیت های حریم خصوصی Sapphire در معرض هر زنجیره دیگری قرار می گیرد.”

به گفته مدیر بنیاد Oasis، اکثر DApp هایی که در Oasis توسعه می یابند، حریم خصوصی محور هستند و کاربران را قادر می سازند تا کنترل کاملی بر داده های زنجیره ای خود و نحوه اشتراک گذاری و دسترسی به آن داشته باشند. این موضوع در فهرستی از ابزارها و پلتفرم های مختلفی که در اکوسیستم Oasis ساخته شده اند نیز مشهود است.

مربوط: بنیاد Oasis صندوق توسعه 160 میلیون دلاری راه اندازی می کند

کوس صرافی‌های غیرمتمرکز محرمانه، بازی‌های بلاک چین با قابلیت حفظ حریم خصوصی، انتزاع حساب، توکن‌های غیرقابل تعویض محرمانه، رای‌گیری خصوصی، مزایده‌های پیشنهادی مهر و موم شده، مدیریت کلید و شناسایی غیرمتمرکز را به عنوان موارد استفاده از سازندگان زنجیره Oasis برجسته کرد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه‌های ZK اتریوم می‌توانند قابلیت تعامل داشته باشند