دریافت اپلیکیشن

Polygon 2.0 مقدمات حکمرانی غیرمتمرکز را آغاز می کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

Polygon Labs کار بر روی توسعه‌ای را آغاز کرده است که قصد دارد همه بلاک‌چین‌ها و برنامه‌های کاربردی در شبکه Polygon را در بر بگیرد و به دنبال دموکراتیک کردن فرآیند ارتقا و تشویق مشارکت جامعه است.

در 19 جولای، توسعه دهندگان این شرکت یک پیشنهاد برای بازسازی مکانیسم حاکمیت برای نقشه راه آینده Polygon 2.0، با هدف ایجاد چندین لایه 2 در شبکه.

در راستای این پیشنهاد، توسعه‌دهندگان ساختار حاکمیتی جامع و نوآورانه‌ای را معرفی کردند که زیربنای «سه ستون اصلی» است که هر کدام برای انجام وظایف خاصی در اکوسیستم Polygon طراحی شده‌اند.

ستون اول حول گسترش چارچوب پیشنهادی بهبود چند ضلعی (PIP) موجود است که به کاربران امکان می دهد ارتقاء پروتکل های Polygon را پیشنهاد و تحقیق کنند. این بسط قرار است همه را در بر بگیرد بلاک چین ها و برنامه هایی که در شبکه Polygon اجرا می شوند، فرآیند ارتقا را دموکراتیک می کنند و مشارکت جامعه را تقویت می کنند.

مربوط: چرا قیمت Polygon (MATIC) امروز افزایش یافته است؟

با اعطای توانایی به اعضای جامعه برای انجام تحقیقات و پیشنهاد ارتقاء، اکوسیستم Polygon خود را به روی بینش های متنوع و پیشرفت های بالقوه ای باز می کند که در نهایت می تواند در پروتکل های حاکم بر عملیات آن ادغام شود.

تصویری از نمایش تصویری از سه رکن در ساختار حکومتی جدید. منبع: چند ضلعی

ستون دوم این ساختار حاکمیتی پیشنهادی جدید به «حاکمیت قراردادهای هوشمند سیستم» اختصاص دارد که هدف آن ساده‌سازی اجرای ارتقاء برای تغییرات پروتکل یا عملکرد نرم‌افزاری است. قراردادهای هوشمند. تحت این ستون، یک شورای تخصصی اکوسیستم، متشکل از اعضایی که توسط جامعه انتخاب و اداره می شوند، بر تغییرات نظارت خواهند کرد.

سومین جنبه از ساختار حکمرانی پیشنهادی حول ایجاد یک مکانیسم “خزانه داری جامعه” متمرکز است که نقشی حیاتی در تقویت رشد اکوسیستم چند ضلعی و تامین اعتبار برای پروژه های مختلف. خزانه داری در ابتدا تحت مدیریت یک هیئت خزانه داری جامعه مستقل خواهد بود، اما در نظر گرفته شده است که به تدریج به سمت حاکمیت جامعه محور منتقل شود.

مجله: بنیانگذار Polygon Miden: ZK-rollup ها «پایان بازی» برای مقیاس بندی بلاک چین هستند