دریافت اپلیکیشن

SEC در مقابل ریپل: پیروزی بزرگ برای ارزهای دیجیتال

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

در آخرین قسمت از گزارش بازارمارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده Cointelegraph درباره پیروزی جزئی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار و تأثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال بحث می کند. اگرچه پس از انتشار تیترها، مردم بر اساس احساسات معامله می‌کردند، اما روز بعد، چون سرمایه‌گذاران می‌توانستند اتفاقات رخ داده را پردازش کنند، آلت‌کوین‌ها نیمی از سود را از دست دادند.

در 13 جولای، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک حکم داد که XRP ریپل (XRP) توکن یک امنیت نیست – بلکه فقط برای فروش برنامه‌ریزی شده در مبادلات دارایی دیجیتال است. مسئله فروش به سرمایه گذاران نهادی همچنان یک پرونده باز است.

علاوه بر این، به گفته رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا، تیموتی مساد، SEC می تواند به تصمیم قاضی اعتراض کند. بنابراین، این برد اولیه برای ریپل همچنان می تواند لغو شود.

به گفته پچمن، تصمیم XRP از نظر قیمت یک اتفاق غیرواقعی بود. بیت کوین نقطه ای (بیت کوین) تأثیر صندوق قابل معامله در مبادلات احتمالاً محرک اصلی برای 18 ماه آینده است، حتی اگر در ابتدا آلت کوین ها نسبت به بیت کوین ضعیف عمل کنند.

در نهایت، Pechman تجزیه و تحلیل می کند که چگونه اقتصاد کلان و نگرانی های نظارتی ممکن است قیمت بیت کوین را به 29,000 دلار برساند – با شروع قیمت معاملات آتی بیت کوین که در هفته گذشته در حدود سطح خنثی 7٪ رکود داشت. بعد، نمایش تتر را پوشش می دهد (USDT) حق بیمه در چین که به پایین ترین سطح خود در بیش از شش ماه گذشته رسیده است که نشان دهنده تقاضای بیش از حد برای خروج از بازارهای کریپتو است.

پچمن با حرکت به سمت تحلیل بنیادی، موارد جاری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی‌های رمزنگاری Binance و Coinbase و چگونگی بدتر شدن محیط اقتصاد کلان پس از رشد ضعیف‌تر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی چین را برجسته می‌کند. او همچنین در مورد احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده در سال 2023 صحبت می کند.

همه اینها و بیشتر را در آخرین قسمت دریافت کنید گزارش بازار منحصرا در جدید بازارها و تحقیقات کوین تلگراف کانال یوتیوب.