دریافت اپلیکیشن

SEC v. Ripple به قاضی ارجاع داد که دستور انتشار “Hinman Documents” را صادر کرد.

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

مرحله بعدی پرونده کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ایالات متحده (SEC) علیه ریپل به جلو می رود، زیرا قاضی آنالیسا تورس از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک در 17 ژوئیه پرونده را برای ارجاع پرونده به قاضی سارا نتبرن ثبت کرد.

اولین بار توسط روزنامه نگار النور ترت گزارش شد، دادگاه “حکم اصلاح شده ارجاع به یک قاضی” را صادر کرد و نظارت قضایی بر پرونده را به دفتر قاضی منتقل کرد.

سند تک صفحه ای که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، نشان می دهد که گام بعدی پیش محاکمه عمومی خواهد بود. این مرحله معمولاً مستلزم کشف و یک پنجره کوتاه است بالا بردن اعتراضات

محتمل‌ترین بخش رسیدگی به مصالحه است. همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش داد، کارشناسان بر این باورند که بعید است SEC درخواست تجدید نظر کند احکام هفته قبل تورس.

مربوط: قاضی حکم می‌کند که XRP یک امنیت در پرونده SEC علیه ریپل نیست

در یک پیروزی جزئی برای ریپل در 13 جولای، تورس حکم به رد این ادعا داد که ریپل با ارسال XRP خود قانون را زیر پا گذاشته است.XRP) توکن در مبادلات عمومی. این بدان معناست که XRP یک امنیت نیست پیامدهایی برای کل بازار کریپتو.

با این حال، اتهامات باقی مانده مبنی بر اینکه XRP زمانی که ریپل آن را مستقیماً از طریق یک طرح بازاریابی به سرمایه گذاران فروخته است، به عنوان یک اوراق بهادار فروخته شده است که چندین جنبه از XRP را برجسته می کند که طبق SEC، می تواند سرمایه گذاران را به آن به عنوان یک اوراق بهادار نگاه کند.

نت‌برن بر این مرحله بعدی نظارت خواهد کرد، جایی که، همانطور که برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند، SEC ممکن است وسوسه شود که به ریپل اجازه دهد پرونده را حل و فصل کند.

نتبرن در تمام طول عمر خود درگیر این پرونده بوده است، از جمله بررسی چندین حرکت قبلی. نتبرن این دستور را صادر کرد برای انتشار اسناد موردانتظار «هینمن»، مجموعه‌ای از فایل‌های SEC که شامل متنی از سخنرانی کارگردان آن زمان ویلیام هینمن در سال 2018 بود، که به طور گسترده تصور می‌شد چیزی شبیه به یک تفنگ سیگاری است.

در حالی که انتشار اسناد ممکن است در موردی که جامعه ارزهای دیجیتال به طور ظاهری به آن امیدوار بود، تأثیر مطلوب نداشته باشد، پیروزی جزئی ریپل به طور قابل توجهی بر احساسات کلی ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است.

در کنار نتبرن سابقه به چالش کشیدن ادعاهای SEC در این مورد، دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم احساسات مثبت ادامه خواهد یافت. در زمان انتشار، XRP با قیمت 0.72 دلار معامله می شود که نسبت به اوج هفته گذشته کاهش یافته است، اما همچنان از 13 جولای بیش از 56 درصد افزایش یافته است.