دریافت اپلیکیشن

Vitalik Buterin چالش های انتزاع حساب در اتریوم: EthCC را به اشتراک می گذارد

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه

[ad_1]
به گزارش بیت ارز و به نقل از کوین تلگراف

در حالی که انتزاع حساب به عنوان یک کاتالیزور تلقی می شود که می تواند یک میلیارد کاربر را سوار کند ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، چالش هایی را در پیاده سازی ویژگی جدید در بلاک چین به اشتراک گذاشت.

بوترین در 18 ژوئیه در کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس، برخی از نوآوری‌های کلیدی را که انتزاع حساب‌های مدرن به همراه دارد و موانع فعلی که جامعه با آن مواجه است، توضیح داد.

ویتالیک بوترین در صحنه رویداد EthCC که در پاریس برگزار شد. منبع: کوین تلگراف

در حال حاضر، زمانی که کاربران اتریوم در حال انتقال توکن های ERC-20 هستند، باید اتر را نگه دارند (ETH) برای پرداخت هزینه های تراکنش در داخل شبکه. به گفته بوترین، افزونه‌های انتزاعی حساب، که عموماً «Paymasters» نامیده می‌شوند، می‌توانند به کاربران اجازه دهند هزینه‌های خود را با «هر سکه‌ای که انتقال می‌دهند» بپردازند. جدای از این، پسوند نیز می تواند اجازه دهد برنامه های غیرمتمرکز (DApps) برای حمایت از معاملات برای کاربران خود.

علاوه بر این، بوترین همچنین در مورد افزونه دیگری به نام تجمع امضا صحبت کرد. به گفته بنیانگذار اتریوم، با جمع‌آوری امضا با این ویژگی، توسعه‌دهندگان می‌توانند در هزینه گاز و داده صرفه‌جویی کنند. او توضیح داد:

“این در واقع یک معامله بزرگ در جمع آوری است، زیرا در یک جمع آوری یک بزرگ یا روشن است، زیرا بخش بزرگی از اندازه یک تراکنش، امضای روی یک جمع آوری است.”

همراه با مزایای بالقوه انتزاع حساب برای کاربران، بوترین همچنین تشخیص داد که توسعه دهندگان هنوز باید بر چالش ها غلبه کنند. این شامل نیاز به یک پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) برای ارتقای حساب‌های خارجی فعلی اتریوم – حساب‌های کاربر عادی – به قراردادهای هوشمند و اطمینان از عملکرد مشابه پروتکل در راه‌حل‌های لایه 2 است.

مربوط: کلیدهای گم شده تاکنون میلیاردها دلار هزینه داشته اند که بسیاری بیشتر در معرض خطر هستند – Polygon exec

بوترین همچنین تاکید کرد که چالش‌های دیگری در مورد ادغام با فناوری‌های موجود، مانند بیومتریک و ادغام با کیف‌پول‌های موجود، وجود دارد.

علیرغم موانعی که تلاش انتزاع حساب با آن روبرو بود، بنیانگذار اتریوم از پیشرفت آن ابراز هیجان کرد. او گفت: “انتزاع حساب پیشرفت زیادی داشته است، و من از همه پیشرفت هایی که در آینده به آن ادامه خواهیم داد، هیجان زده هستم.”

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگی