دریافت اپلیکیشن

XRP Ledger ریپل 1.6 میلیون دلار را در گرنت های موج 5 توزیع می کند

ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: 1 دقیقه


به گزارش بیت ارز و به نقل از بلاکچین نیوز

بنیاد XRP Ledger دارد اعلام کرد برندگان موج پنجم کمک های مالی XRPL. این بنیاد بیش از 1.6 میلیون دلار در مجموع بودجه به 15 پروژه پیشگام اعطا کرده است

کمک های مالی Wave 5 XRPL تعداد قابل توجهی از 150 برنامه را از سراسر جهان جذب کرد. پروژه‌های منتخب، به نمایندگی از 14 کشور و پنج قاره، قرار است پذیرش و استفاده از XRP Ledger را با موارد استفاده شامل امور مالی Web3، بهبود خدمات مالی، تسهیل معاملات، پشتیبانی ابزار توسعه‌دهنده و ابتکارات منبع باز، تسریع بخشند.

از جمله جوایز قابل توجه می توان به حلقه آلیس از فرانسه اشاره کرد که به افراد امکان می دهد بدون افشای آدرس کیف پول یا تاریخچه تراکنش های خود، پرداخت بدهی خود را ثابت کنند، و 3Shop XRP، همچنین از فرانسه، یک CMS وب 3 سازگار با XRP Ledger، که به محصولات و خدمات دارای دروازه توکن اجازه می دهد.

Alphaday سنگاپور، یک تجمیع کننده جریان کار رمزنگاری، و Amora کلمبیا، یک برنامه Shopify که به بازرگانان اجازه می دهد تا NFT های XLS-20 را در XRPL ضرب کنند، نیز در این لیست هستند. Evernode استرالیا قراردادهای هوشمند “لایه 2” را به اکوسیستم XRP Ledger می آورد که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در فضا است.

از زمان آغاز به کار در سال 2021، برنامه کمک های مالی XRPL بیش از 10 میلیون دلار بودجه به بیش از 100 پروژه در سراسر جهان اعطا کرده است. این کمک‌ها از 10000 دلار تا 200000 دلار معادل دلار آمریکا است که پروژه‌های توسعه نرم‌افزاری را هدف قرار می‌دهد که از XRP Ledger استفاده می‌کنند و به طور مفید به جامعه XRPL کمک می‌کنند.

این بنیاد در حال حاضر در حال بررسی درخواست‌های Wave 6 است و برندگان جوایز قرار است پاییز امسال معرفی شوند. علاوه بر این، قرار است فراخوان درخواست‌های Wave 7 در آگوست 2023 باز شود و فرصت‌های بیشتری را برای پروژه‌های نوآورانه برای دریافت بودجه و پشتیبانی فراهم کند.

تعهد مستمر برنامه کمک‌های مالی XRPL به تقویت نوآوری و پیشبرد پذیرش XRP Ledger بر شتاب رو به رشد فناوری بلاک چین در حل مشکلات دنیای واقعی تأکید می‌کند.

منبع تصویر: ShutterstockSource link

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

29ام - تیر ماه - 1402

اشتراک گزاری مقاله

مقالات مشابه
پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

پیش‌بینی تحلیلگر معروف برای قیمت ریپل درست از آب درآمد! هدف بعدی XRP چیست؟

بازار مالیبازار داغ ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین، به نفع ریپل (XRP) نیز بوده است. ریپل پس از گذراندن یک روند خنثی طولانی، اکنون شاهد رشد قابل‌توجهی است و رشد دو رقمی قیمت خود را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب
رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

رمزارزهای دیجیتال با بیت‌کوین همراه شدند

بازار مالیبا افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از ۶۲ هزار دلار در حالی که چندین آلتکوین نیز به‌طور قابل توجهی افزایش یافتند، رمزارزهای برتر حرکت مثبتی را ثبت کردند.

ادامه مطلب
ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

ادغام چین‌لینک در یک ETF اسپات بیت کوین! قیمت LINK چه واکنشی نشان داد؟

بازار مالیدو شرکت آرک اینوست (Ark Invest) و ۲۱ شیرز (۲۱Shares) از برنامه‌های خود برای استفاده از الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Reserve) چین‌لینک برای صندوق ETF اسپات بیت کوین مشترکشان، با نماد ARKB، خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

بازار مالیدر حالی که بیت کوین کش (BCH) برای هاوینگ بعدی خود در آوریل ۲۰۲۴ آماده می‌شود، قیمت آن به انتقالات بزرگ نهنگ‌ها واکنش نشان داد.

ادامه مطلب
چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

چرا آمار شکست پروژه های رمزارزی بالا است؟

راهنمای خريدموفقیت پروژه های رمزارزی در دنیای پرتلاطم ارزهای دیجیتال، تضمینی نیست و آمارها از احتمال زیاد شکست‌ آنها حکایت می‌کند.

ادامه مطلب